|
Productdetails:
Contact
Praatje Nu
|
| Ritcapaciteit: | 2 personen | Motor: | 4 takt |
|---|---|---|---|
| Transmissiemethode: | Kettingaandrijving | Overdragen: | 5 versnellingen |
| Ontstekingsmethode: | CDI | Smeermethode: | Druk, plons |
| Koppelingstype: | Natte meerplatenkoppeling, handgeschakeld | ||
| Markeren: | Volwassenen 250cc Viertakt Enduro Motorfiets,Luchtgekoelde Enduro Crossmotor,250cc Enduro Crossmotor Voor Volwassenen |
||
| Motortype | Eencilinder, luchtgekoeld, viertakt |
| Cilinderinhoud | 272CC |
| Max. Vermogen | 18/8500KW/R/MIN |
| Max. Koppel | 22/6500N.M./RPM |
| Ontstekings type | CDI |
| Startsysteem | Elektrisch/Kick |
| Transmissie | Kettingaandrijving |
| Remsysteem | Voor- en Achterschijf |
| Afmetingen (L*B*H) | 2165*805*1225mm |
| Zadelhoogte | 870mm |
| Wielbasis | 1440mm |
| Bodemvrijheid | 300mm |
| Maximale Belasting | 150kg |
| Drooggewicht | 110kg |
| Brandstoftank Capaciteit | 7L |
| Voorband | 80/100-21 4PR |
| Achterband | 110/100-18 4PR |
| Maximale Snelheid | ≥95km/u |
Contactpersoon: Mr. Unitan Deng
Tel.: +86-159 2394 4281