|
Productdetails:
Contact
Praatje Nu
|
| Ritcapaciteit: | 2 personen | Motor: | 4 takt |
|---|---|---|---|
| Transmissiemethode: | Kettingaandrijving | Overdragen: | 5 versnellingen |
| Ontstekingsmethode: | CDI | Smeermethode: | Druk, plons |
| Koppelingstype: | Natte meerplatenkoppeling, handgeschakeld | ||
| Markeren: | 200CC Chopper Motorfiets 4-takt,Chopper Motorfiets met Yuanxing Banden,Chopper Motorfiets met Honda Wielen |
||
| Motorspecificaties | |
|---|---|
| Motortype | enkelcilinder, luchtgekoeld, viertakt |
| Verplaatsing | 197CC |
| Bore x Stroke | 63.5x62.2 |
| Compressieverhouding | 9.0:1 |
| Maximale kracht | 11/7500 ((kW/r/min) |
| Max. koppel | 16/6500 ((N*m/r/min) |
| Glijmiddel | Druk, Splash |
| Olievolume | 1.1L |
| Afmetingen en capaciteit | |
|---|---|
| Afmetingen (L × W × H) | 2150 × 820 × 1200 mm |
| Hoogte van de stoel | 900 mm |
| Achterwiel | 1400 mm |
| Ground clearance | 220 mm |
| Maximale belasting | 150 kg |
| Brandstofcapaciteit | 9L |
| Drooggewicht | 120 kg |
| Banden en remmen | |
|---|---|
| Voorband | 2.75/21 |
| Achterband | 4.10/18 |
| Voorrem | Drum |
| Achterrem | Drum |
Contactpersoon: Mr. Unitan Deng
Tel.: +86-159 2394 4281