|
Productdetails:
Contact
Praatje Nu
|
| Ritcapaciteit: | 2 personen | Motor: | 4 takt |
|---|---|---|---|
| Transmissiemethode: | Kettingaandrijving | Overdragen: | 5 versnellingen |
| Ontstekingsmethode: | CDI | Smeermethode: | Druk, plons |
| Koppelingstype: | Natte meerplatenkoppeling, handgeschakeld | ||
| Markeren: | OEM Logo 200CC Chopper Motorfiets,Chopper Motorfiets met Balansas Motor,Chopper Motorfiets met Elektroplating Uitlaatdemper |
||
| Categorie | Specificatie |
|---|---|
| Afmetingen (L × W × H) | 2010×730×1080 mm |
| Hoogte van de stoel | 770 mm |
| Achterwiel | 1340 mm |
| Ground clearance | 300 mm |
| Maximale belasting | 150 kg |
| Brandstofcapaciteit | 14.5L |
| Drooggewicht | 110 kg |
| Motortype | enkelcilinder, luchtgekoeld, viertakt |
| Verplaatsing | 197cc |
| Maximale kracht | 11/7500 ((kw/r/min) |
| Max. koppel | 16/6500 ((N·m/r/min) |
| Topsnelheid | 95 km/u |
| Transmissie | Ketting aandrijving (15:43 ratio) |
| Afmetingen van banden | Voor: 2,75/18, Achter: 3,00/18 |
Contactpersoon: Mr. Unitan Deng
Tel.: +86-159 2394 4281