|
Productdetails:
Contact
Praatje Nu
|
| Ritcapaciteit: | 2 personen | Motor: | 4 takt |
|---|---|---|---|
| Transmissiemethode: | Kettingaandrijving | Overdragen: | 5 versnellingen |
| Ontstekingsmethode: | CDI | Smeermethodev: | Druk, plons |
| Koppelingstype: | Natte meerplatenkoppeling, handgeschakeld | ||
| Markeren: | 150cc motorfietsmotor met luchtkoeling,Four Stroke Enduro Motorcycle,betrouwbare dual sport motorfiets |
||
| Plaats van Herkomst | Chongqing, China | Startsysteem | Elektrisch / Kick |
| Modelnummer | YH150GY-16 | Transmissiesysteem | Kettingaandrijving |
| Motor | 150CC Enkele Cilinder, Watergekoeld, 4-takt | Schokdemper | Conventionele Voorvork en Enkele Achterschokdemper Zonder Beugel |
| Rem | Voorremschijf en Achtertrommel | Minimale Bestelhoeveelheid | 93 |
| Afmetingen (Lengte * Breedte * Hoogte) | 2100*860*1180mm |
| Zadelhoogte | 900mm |
| Wielbasis | 1350mm |
| Minimale Bodemvrijheid | 300mm |
| Maximale Belasting | 150kg |
| Stuurhoek | 35° |
| Hellingshoek zijstandaard | 14° |
| Zitcapaciteit | 2 Personen |
| Drooggewicht | 115kg |
| Brandstoftankinhoud | 12L |
| Voorremsysteem | Schijfremmen |
| Achterremsysteem | Trommelremmen |
| Voorbandmaat | 90/100/21 |
| Achterbandmaat | 110/90/18 |
| Accumaat | 12V/6.5Ah |
| Motortype | Enkele cilinder, luchtgekoeld, viertakt |
| Motorinhoud | 162cc |
| Boring * Slag | 62*53 |
| Compressieverhouding | 9.0:1 |
| Maximaal Vermogen | 8.8/8000(kW/tpm) |
| Maximaal Koppel | 11.3/6500(N·m/tpm) |
| Maximale Snelheid | 90km/u |
| Acceleratie vanuit stilstand | 14S |
| Acceleratie bij inhalen | 13S |
| Smeermethode | Druk, Spat |
| Olievolume | 1.1L |
| Koppelingstype | Meervoudige natte platenkoppeling, handmatig |
| Ontstekingsmethode | CDI |
| Bougie | A8RTC |
| Startmethode | Elektrische kickstarter |
| Transmissiemethode | Kettingaandrijving |
| Eindoverbrengingsverhouding | 15:43 |
| Parameter | SKD | CKD |
|---|---|---|
| Afmetingen Pakket (L * B * H) | 1890*460*840mm | 1400*760*380mm |
| Brutogewicht | 156kg | 115kg |
| Aantal per 40HQ Container | 93 | 125 |
Contactpersoon: Mr. Unitan Deng
Tel.: +86-159 2394 4281