|
Productdetails:
Contact
Praatje Nu
|
| Ritcapaciteit: | 1 persoon | Motor: | 4 takt |
|---|---|---|---|
| Transmissiemethode: | Kettingaandrijving | Overdragen: | 5 versnellingen |
| Ontstekingsmethode: | CDI | Smeermethode: | Druk, plons |
| Koppelingstype: | Natte meerplatenkoppeling, handgeschakeld | ||
| Markeren: | watergekoelde enduro motorfietsmotor,viertakt off-road racemotor,TM300 enduro motor met garantie |
||
Beschrijving:
|
MOTOR: |
TM300 |
MOTOR TYPE |
ENKELE CILINDER, WATER-GEKOELD, VIERTAKT |
|
VERPLAATSING: |
300CC |
MAX. VERMOGEN: |
15Kw/u |
|
MAX. KOPPEL: |
21.5N.m |
ONTSTEKING TYPE: |
CDI |
|
START SYSTEEM: |
ELEKTRISCH |
TRANSMISSIE: |
KETTINGAANDRIJVING |
|
BAND: |
VOOR 80/100-21 ACHTER 100/90-18 |
REMMEN: |
VOOR- EN ACHTERSCHIJVEN |
TM300 luchtgekoelde viertaktmotor, K23 racing versie speciaal frame, bladveer versterkte achterbrug, off-road banden met diepe noppen, originele K23 speciale carrosseriepanelen, upside-down voorvork, centrale schokdemper achter, uitlaatdemper met tegendrukapparaat, voor- en achterlichten, links en rechts richtingaanwijzers, cameralichten, achteruitkijkspiegels, geschikt voor normaal weggebruik en langeafstandsreizen.
Specificaties:
| Item | Parameter |
| Afmetingen (Lengte x Breedte x Hoogte) | 2300 x830x 1230 |
| Zadelhoogte | 900mm |
| Wielbasis | 1460mm |
| Minimale bodemvrijheid | 280mm |
| Maximale belasting | 150kg |
| Stuurhoek | 40 |
| Hellingshoek zijstandaard | 14 |
| Rijcapaciteit | 1 Persoon |
| Drooggewicht | 125kg |
| Brandstoftankinhoud | 9L |
| Voorremsysteem | Schijfremmen |
| Achterremsysteem | Schijfremmen |
| Voorbandenmaat | 80/100-21 |
| Achterbandenmaat | 100/90-18 |
| Batterijmaat | 12V/6.5Ah |
| Motortype | Enkele cilinder, waterkoeling, viertakt |
| Motorinhoud | 300CC |
| Boring x slag | 75×61.4 |
| Compressieverhouding | 12.8:1 |
| Maximaal vermogen | 15Kw/u |
| Maximaal koppel | 21.5N.m |
| Maximale snelheid | 100Km/u |
| Acceleratie vanuit stilstand | 12S |
| Inhaalacceleratie | 14S |
| Smeermethode | Druk, spat |
| Olievolume | 1.2L |
| Koppelingstype | Hydraulische meervoudige natte platenkoppeling, handmatig |
| Ontstekingsmethode | CDI |
| Bougie | D8TC |
| Startmethode | Elektrische starter |
| Transmissiemethode | Kettingaandrijving |
| Eindoverbrengingsverhouding | 13:43 |
Veelgestelde vragen
V1. Over ons:
A: Jiangmen Songfeng Import and Export Co., Ltd. is de exportafdeling van onze productiefaciliteit, Yuanhua Technology Co., Ltd. Wij bieden fabrieksprijzen en strikte kwaliteitscontrole, zodat u concurrerende producten rechtstreeks van de bron ontvangt.
V2. Betalingsvoorwaarden:
A: Wij vereisen een aanbetaling van 30% om de productievoorbereiding te starten, met de resterende 70% te voldoen bij voltooiing vóór het laden.
V3. Levertijd:
A: Afhankelijk van de bestelhoeveelheid, meestal rond de 45 werkdagen
V4. Maatwerk:
A: We kunnen voldoen aan OEM-vereisten en, met toestemming van de klant, het merk van de klant gebruiken. Cilinderinhoud en andere configuraties kunnen op verzoek worden gewijzigd.
V5. Verpakkingsparameters:
A: De afmeting van SKD is 1780×460×840mm, en een 40HQ container kan 96 eenheden bevatten.
De afmeting van CKD is 1400×770×440mm, en een 40HQ container kan 147 eenheden bevatten.
V6. Minimale bestelhoeveelheid:
A: We adviseren meestal een MOQ van een 40HQ, die gemengd kan worden met verschillende complete motorfietsen en reserveonderdelen. Voor de eerste bestelling van kleine hoeveelheden is een hoeveelheid van 20GP ook acceptabel. Wij waarderen uw begrip dat wij geen retail-export afhandelen.
V7. After-sales service:
Wij bieden 24-uurs online ondersteuning om kwaliteitsproblemen op elk moment op te lossen en garanderen de levering van alle originele reserveonderdelen om uw zorgeloze after-sales ervaring te garanderen.
Contactpersoon: Mr. Unitan Deng
Tel.: +86-159 2394 4281