|
Productdetails:
Contact
Praatje Nu
|
| Ritcapaciteit: | 1 persoon | Motor: | 4 takt |
|---|---|---|---|
| Transmissiemethode: | Kettingaandrijving | Overdragen: | 5 versnellingen |
| Ontstekingsmethode: | CDI | Smeermethode: | Druk, plons |
| Koppelingstype: | Natte meerplatenkoppeling, handgeschakeld | ||
| Markeren: | K23 TM300 Enduro Motorfiets 300ml,enkele cilinder 4-takt off-road motorfiets,300ml cilinderinhoud enduro motorfiets |
||
De K23 TM300 is een krachtige off-road dirtbike met een robuuste eencilinder 4-taktmotor met een vermogen van 300 ml.Deze motor combineert duurzaamheid met uitzonderlijke off-road mogelijkheden..
| Afmetingen (L × W × H) | 2300 × 830 × 1230 mm |
| Hoogte van de stoel | 900 mm |
| Achterwiel | 1460 mm |
| Minimale bodemvrijheid | 280 mm |
| Maximale belasting | 150 kg |
| Drooggewicht | 125 kg |
| Capaciteit van de brandstoftank | 9 L |
| Grootte voorband | 80/100-21 |
| Afmeting achterband | 100/90-18 |
| Batterijgrootte | 12V/6,5Ah |
| Motortype | Eéncilinder, waterkoeling, vier-takt |
| Verplaatsing van de motor | 300 CC |
| Maximaal vermogen | 15 Kw/h |
| Maximaal koppel | 21.5 N.m |
| Maximale snelheid | 100 km/u |
| Startmethode | Elektrische starter |
| Transmissiewijze | Keten aandrijving |
| Parameter | SKD | CKD |
|---|---|---|
| Afmetingen van de verpakking (L × W × H) | 1780×460×840 mm | Voor de toepassing van deze verordening geldt: |
| Bruto gewicht | 135 kg | 115 kg |
| Hoeveelheid per 40HQ container | 96 eenheden | 147 eenheden |
Minimale bestelhoeveelheid:1 × 40HQ-container
Contactpersoon: Mr. Unitan Deng
Tel.: +86-159 2394 4281