|
Productdetails:
Contact
Praatje Nu
|
| Ritcapaciteit: | 1 persoon | Motor: | 4 takt |
|---|---|---|---|
| Transmissiemethode: | Kettingaandrijving | Overdragen: | 5 versnellingen |
| Ontstekingsmethode: | CDI | Smeermethode: | Druk, plons |
| Koppelingstype: | Natte meerplatenkoppeling, handgeschakeld | ||
| Markeren: | 4-takt terreinfiets,TM300 motor vuilfiets,motorfiets met een hoog koppel voor het terrein |
||
Voorzien van een TM300 luchtgekoelde vier-takt motor, K23 racing versie speciaal frame, en versterkte achterbrug met bladveren. Uitgerust met off-road banden met diep profiel, originele K23 speciale carrosseriepanelen, upside-down voorvering, centrale schokdemper achter, en uitlaatdemper met tegendrukapparaat. Inclusief voor- en achterlichten, links en rechts richtingaanwijzers, cameraverlichting en achteruitkijkspiegels. Geschikt voor normaal weggebruik en langeafstandsreizen.
| Item | Parameter |
|---|---|
| Afmetingen (Lengte × Breedte × Hoogte) | 2300 × 830 × 1230 mm |
| Zadelhoogte | 900 mm |
| Wielbasis | 1460 mm |
| Minimale Bodemvrijheid | 280 mm |
| Maximale Belasting | 150 kg |
| Stuurhoek | 40° |
| Hellingshoek Zijstandaard | 14° |
| Rijcapaciteit | 1 Persoon |
| Drooggewicht | 125 kg |
| Brandstoftank Capaciteit | 9 L |
| Voorremsysteem | Schijfremmen |
| Achterremsysteem | Schijfremmen |
| Voorband Maat | 80/100-21 |
| Achterband Maat | 100/90-18 |
| Batterij Maat | 12V/6.5Ah |
| Motortype | Enkele cilinder, waterkoeling, vier-takt |
| Motorinhoud | 300 CC |
| Boring × slag | 75 × 61.4 mm |
| Compressieverhouding | 12.8:1 |
| Maximaal vermogen | 15 Kw/u |
| Maximaal koppel | 21.5 N.m |
| Maximale snelheid | 100 Km/u |
| Acceleratie vanuit stilstand | 12 S |
| Inhaalacceleratie | 14 S |
| Smeermethode | Druk, spat |
| Olievolume | 1.2 L |
| Koppelingstype | Hydraulische Meervoudige Plaat Natte Koppeling, Handmatig |
| Ontstekingsmethode | CDI |
| Bougie | D8TC |
| Startmethode | Elektrische Starter |
| Transmissiemethode | Kettingaandrijving |
| Eindoverbrengingsverhouding | 13:43 |
| Parameter | SKD | CKD |
|---|---|---|
| Pakketafmetingen (Lengte × Breedte × Hoogte) | 1780 × 460 × 840 mm | 1400 × 770 × 440 mm |
| Brutogewicht | 135 kg | 115 kg |
| Aantal per 40HQ Container | 96 | 147 |
Een 40HQ Container
Contactpersoon: Mr. Unitan Deng
Tel.: +86-159 2394 4281