|
Productdetails:
Contact
Praatje Nu
|
| Ritcapaciteit: | 1 persoon | Motor: | 2 slag |
|---|---|---|---|
| Transmissiemethode: | Kettingaandrijving | Overdragen: | 5 versnellingen |
| Ontstekingsmethode: | CDI | Smeermethode: | Aparte olietoevoer (automatisch) |
| Koppelingstype: | Hydraulische natte koppeling met meerdere platen, handmatig | ||
| Markeren: | 250cc enduro motorfiets tweetakt,Watergekoelde offroad motorfiets,tweetakt enduro motorblok |
||
Beschrijving:
|
Motor: |
TM250 |
Motortype |
SINGLEde cilinder, WATER-Koud. Twee- Een beroerte. |
|
Verplaatsing: |
250CC |
Max. |
23 kW/8000/min |
|
Maximaal. |
26N.m/7500/min |
TYPE van ontsteking: |
CDI |
|
Start SYSTEM: |
Elektrisch |
Transmissie: |
Chain Drive |
|
TDe Commissie: |
Vorderzijde 80/100-21 Achterste 100/90-18 |
- Ik heb geen idee. |
Voor- en achterplaat |
De MT250 heeft een watergekoelde tweestaktmotor, een speciaal 23 inch race frame, versterkte blad veervorken, diepgezette terreinbanden, originele K23 body panelen,met een vermogen van niet meer dan 50 W, een achterste schokdemper met een schokdemperweg, een grote tegendrukdemper, voor- en achterlichten, links- en rechtsdraailichten, cameralichten en achteruitkijkspiegels.
Het is geschikt voor normaal gebruik op de weg en kan voor lange afstanden worden gebruikt.
Specificaties:
| Artikel 1 | Parameter |
| Afmetingen (lengte x breedte x hoogte) | 2300 x 830 x 1230 |
| Hoogte van de stoel | 900 mm |
| Achterwiel | 1460 mm |
| Minimale bodemvrijheid | 280 mm |
| Maximale belasting | 150 kg |
| Steeringhoek | 40 |
| Zijdelingse kantelhoek | 14 |
| Rijdcapaciteit | 1 Persoon |
| Drooggewicht | 110 kg |
| Capaciteit van de brandstoftank | 9L |
| Voorremsysteem | Scheerremmen |
| Achterreminstallatie | Scheerremmen |
| Grootte voorband | 80/100-21 |
| Afmeting achterband | 100/90-18 |
| Batterijgrootte | 12V/6,5Ah |
| Motortype | Eencilinder, waterkoeling, twee-takts |
| Verplaatsing van de motor | 250CC |
| Boring x slag | 66.8×64 |
| Compressieverhouding | 6.5:1 |
| Maximaal vermogen | 23 kW/8000/min |
| Maximaal koppel | 26N.m/7500/min |
| Maximale snelheid | 100 km/uur |
| Startversnelling | 10S |
| Versnelling bij inhaleren | 11S |
| Smeermethode | Afzonderlijke olievoorziening (automatisch) |
| Olievolume | 1.2L |
| Type koppeling | Hydraulische meerplaat natte koppeling, handmatig |
| Ontstekingsmethode | CDI |
| Vlampen | A8RTC |
| Startmethode | Elektrische starter |
| Transmissiewijze | Keten aandrijving |
| Eindversnellingsgraad | 13:43 |
Veelgestelde vragen
Q1.Over ons:
A: Jiangmen Songfeng Import and Export Co., Ltd. is de exportonderneming van onze productiefaciliteit, Yuanhua Technology Co., Ltd. We bieden fabrieksprijs en strenge kwaliteitscontrole, zodat u direct concurrerende producten van de bron krijgt.
Q2. Betalingsvoorwaarden:
A: We hebben een aanbetaling van 30% nodig om met de productie voorbereiding te beginnen, met de resterende 70% bij voltooiing voor het laden.
Q3. Leveringstijd:
A: Afhankelijk van de orderhoeveelheid, meestal ongeveer 45 werkdagen
Q4. Aanpassing:
A: Wij kunnen voldoen aan de OEM-vereisten en, met toestemming van de klant, het merk van de klant gebruiken.
Q5. Verpakkingsparameters:
A: De grootte van de SKD is 1780×460×840mm, en een 40HQ container kan 96 eenheden bevatten.
De grootte van de CKD is 1400×770×440mm, en een 40HQ container kan 147 eenheden bevatten.
Minimale bestelhoeveelheid:
A: We raden meestal aan een MOQ van 40HQ, die kan worden gemengd met verschillende complete motorfietsen en reserveonderdelen.Ik waardeer uw begrip dat we geen detailhandel exporteren..
Q7. Naverkoopservice:
We bieden 24 uur online ondersteuning om kwaliteitsproblemen te allen tijde op te lossen en garanderen de levering van alle originele reserveonderdelen om uw zorgeloze after-sales ervaring te garanderen.
Contactpersoon: Mr. Unitan Deng
Tel.: +86-159 2394 4281