|
Productdetails:
Contact
Praatje Nu
|
| Ritcapaciteit: | 1 persoon | Motor: | 2 slag |
|---|---|---|---|
| Transmissiemethode: | Kettingaandrijving | Overdragen: | 5 versnellingen |
| Ontstekingsmethode: | CDI | Smeermethode: | Aparte olietoevoer (automatisch) |
| Koppelingstype: | Hydraulische natte koppeling met meerdere platen, handmatig | ||
| Markeren: | Enduro motorfiets met watergekoelde motor,Twee-takt motorfiets 23 kW vermogen,brandstoftank voor offroadmotorfiets 9L |
||
| Plaats van oorsprong | Chongqing, China | Startsysteem | Elektrisch |
| Modelnummer | YH250GYs-Kb | Bremsysteem | Voor- en achterschijfrem |
| Motor | 250 cc eencilinder, watergekoeld, 2 slag | Schokdemper | Omgekeerde voorste schokdemper, achterste middelste schokdemper met swayback |
| Vervoerstelsel | Keten aandrijving | Minimale bestelhoeveelheid | 96 eenheden |
| Afmetingen (L x W x H) | 2300 x 830 x 1230 mm |
| Hoogte van de stoel | 900 mm |
| Achterwiel | 1460 mm |
| Minimale bodemvrijheid | 280 mm |
| Maximale belasting | 150 kg |
| Drooggewicht | 110 kg |
| Capaciteit van de brandstoftank | 9 L |
| Grootte voorband | 80/100-21 |
| Afmeting achterband | 100/90-18 |
| Batterijgrootte | 12V/6,5Ah |
| Motortype | Eencilinder, waterkoeling, twee-takts |
| Verplaatsing van de motor | 250 CC |
| Maximaal vermogen | 23 kw/8000 tpm |
| Maximaal koppel | 26 N.m/7500 tpm |
| Maximale snelheid | 100 km/u |
| Startmethode | Elektrische starter |
| Parameter | SKD | CKD |
|---|---|---|
| Afmetingen van de verpakking (L x W x H) | 1780×460×840 mm | Voor de toepassing van deze verordening geldt: |
| Bruto gewicht | 135 kg | 115 kg |
| Hoeveelheid per 40HQ container | 96 eenheden | 147 eenheden |
Contactpersoon: Mr. Unitan Deng
Tel.: +86-159 2394 4281