|
Productdetails:
Contact
Praatje Nu
|
| Ritcapaciteit: | 2 personen | Motor: | 4 takt |
|---|---|---|---|
| Transmissiemethode: | Kettingaandrijving | Overdragen: | 5 versnellingen |
| Ontstekingsmethode: | CDI | Smeermethode: | Druk, plons |
| Koppelingstype: | Natte meerplatenkoppeling, handgeschakeld |
Beschrijving:
|
MOTOR: |
CG150 |
MOTORTYPE |
ENKELECILINDER, LUCHTGEKOELD, VIERTAKT |
|
VERPLAATSING: |
162CC |
MAX. STROOM: |
8,8/8000 kW/min |
|
MAX. KOPPEL: |
11,3/6500 N.M./RPM |
ONTSTEKINGSTYPE: |
CDI |
|
STARTSYSTEEM: |
ELEKTRISCH/KICK |
OVERDRAGEN: |
KETTINGAANDRIJVING |
|
TYRE: |
VOORKANT 90/100/21 ACHTERKANT 110/90/18 |
REM: |
VOORSCHIJF EN ACHTER TROMMEL |
Yinxiang Power, CG150CC-motor, luchtgekoeld, elektrisch/kickstart/handmatige koppeling, 520-13 tandwiel, luchtgekoeld, transmissie met 5 versnellingen, kettingaandrijving; voor 3.00-21, achter 4.10-18, off-road loopvlakpatroon met diepe tanden. Voorrem, achtertrommel, achterbrug met vierkante buis; parallelle voorwielophanging, enkele achterschokbreker; Instrumentenpaneel uit 2010; LED-richtingaanwijzers; Cheetah-achteruitkijkspiegels; onderhoudsvrije accu; standaard brandstoftank; tweezitter; bagagerek; kabel choke; gloednieuwe carrosseriepanelen; stuurbumpers; nieuwe LED-koplamp met stuurbeschermers.
Specificaties:
| Item | Parameter |
| Afmetingen (lengte x breedte x hoogte) | 2060×860×1180mm |
| Zithoogte | 860 mm |
| Wielbasis | 1350 mm |
| Minimale bodemvrijheid | 280 mm |
| Maximale belasting | 150 kg |
| Stuurhoek | 40 |
| Kantelhoek zijstandaard | 13 |
| Ritcapaciteit | 2 personen |
| Droog gewicht | 115 kg |
| Capaciteit brandstoftank | 11,5L |
| Remsysteem vooraan | Schijfremmen |
| Remsysteem achter | Trommelremmen |
| Maat voorband | 90/100/21 |
| Maat achterband | 110/90/18 |
| Batterijgrootte | 12V/6,5Ah |
| Motortype | Eencilinder, luchtgekoeld, viertakt |
| Cilinderinhoud | 162 |
| Boring x slag | 62×53 |
| Compressieverhouding | 9,0:1 |
| Maximaal vermogen | 8,8/8000 (kW/r/min) |
| Maximaal koppel | 11,3/6500(N·m/r/min) |
| Maximale snelheid | 90 km/u |
| Opstartversnelling | 14S |
| Acceleratie inhalen | 13S |
| Smeermethode | Druk, plons |
| Olievolume | 1,1L |
| Koppelingstype | Natte meerplatenkoppeling, handgeschakeld |
| Ontstekingsmethode | CDI |
| Bougie | A8RTC |
| Startmethode | Elektrische kickstarter |
| Transmissiemethode | Kettingaandrijving |
| Laatste overbrengingsverhouding | 15:43 |
![]()
![]()
![]()
![]()
Veelgestelde vragen:
Q1.Over ons:
A: Jiangmen Songfeng Import en Export Co., Ltd. is de exportafdeling van onze productiefaciliteit, Yuanhua Technology Co., Ltd.Wij bieden fabrieksdirecte prijzen en strikte kwaliteitscontrole, zodat u verzekerd bent van concurrerende producten, rechtstreeks van de bron.
Vraag 2. Betalingsvoorwaarden:
A: We vereisen een aanbetaling van 30% om met de productievoorbereiding te beginnen, terwijl de resterende 70% verschuldigd is bij voltooiing vóór het laden.
Q3. Leveringstijdlijn:
A: Afhankelijk van de bestelhoeveelheid, meestal rond 45 werkdagen.
Q4. Maatwerk:
A: We kunnen aan de OEM-vereisten voldoen en, met toestemming van de klant, het merk van de klant gebruiken. Verplaatsings- en andere configuraties kunnen op verzoek worden aangepast.
Vraag 5. VerpakkingParameters:
A: De grootte van SKD is 1830×460×840mm, en een 40HQ-container kan 96 eenheden bevatten.
De grootte van CKD is 1400×760×380 mm, en een 40HQ-container kan 147 eenheden bevatten.
Vraag 6. Minimale bestelhoeveelheid:
A: We raden meestal een MOQ van 40HQ aan, die kan worden gemengd met verschillende complete motorfietsen en reserveonderdelen. Voor de eerste bestelling van een kleine hoeveelheid is een hoeveelheid van 20 GP ook acceptabel. Wij stellen uw begrip op prijs dat wij geen detailhandelsexport verzorgen.
Q7. NaverkoopSdienst:
Wij bieden 24 uur per dag online ondersteuning om kwaliteitsproblemen op elk moment op te lossen en garanderen de levering van alle originele reserveonderdelen om uw zorgeloze after-sales ervaring te garanderen.
Contactpersoon: Mr. Unitan Deng
Tel.: +86-159 2394 4281