|
Λεπτομέρειες:
Επικοινωνία
Συνομιλία τώρα
|
| Ικανότητα οδήγησης: | 2 άτομο | Μηχανή: | 2 κτύπημα |
|---|---|---|---|
| Μέθοδος μετάδοσης: | Chain Drive | Μετάδοση: | 5 ταχυτήτων |
| Μέθοδος ανάφλεξης: | CDI | Μέθοδος λίπανσης: | Πίεση, πιτσίλισμα |
| Τύπος συμπλέκτη: | Πολύδισκος υγρός συμπλέκτης, χειροκίνητος | ||
| Επισημαίνω: | Μοτοσυκλέτα Enduro 300cc Δίχρονου Κινητήρα,Μοτοσυκλέτα Enduro με Υδρόψυκτο Κινητήρα |
||
Περιγραφή:
2-χρονος ειδικός κινητήρας 300cc υδρόψυκτος, ειδικό καρμπυρατέρ αγώνων Nibi, δισκόφρενα ειδικής έκδοσης για πίστα εμπρός και πίσω, ελαφριές ζάντες αλουμινίου 7 σειρών με ευθεία ακτίνες εμπρός και πίσω, ελαφριά κολώνα τιμονιού αλουμινίου 7 σειρών, μπράτσο φρένου, μαρσπιέ, πλαίσιο κ.λπ. είναι κατασκευασμένα από αλουμίνιο CNC, ειδικό πλαίσιο. Ειδικό κάλυμμα K23. Τα φώτα είναι φακοί LED και ενισχυμένο αλουμινένιο πιρούνι πίστας. Η μπροστινή ανάρτηση είναι μονής θαλάμης διπλής ρύθμισης, και η πίσω ανάρτηση είναι ρυθμιζόμενο αερόσακο. Ειδικά ελαστικά εκτός δρόμου Yuanxing (μάρκα Chengyuan), αθόρυβο σιγαστήρα καθαρής επιφάνειας χωρίς σίδηρο. Με πλήρη φωτισμό οχήματος (εμπρός προβολείς, πίσω φώτα, φλας). Ψηφιακό όργανο με αισθητήρα μέτρησης.
Προδιαγραφές:
| Διαστάσεις (Μήκος x Πλάτος x Ύψος) | 2140 x820x 1240 |
| Ύψος καθίσματος | 900mm |
| Μεταξόνιο | 1460mm |
| Ελάχιστη απόσταση από το έδαφος | 280mm |
| Μέγιστο φορτίο | 150kg |
| Γωνία τιμονιού | 40 |
| Γωνία κλίσης πλαινής βάσης | 14 |
| Χωρητικότητα οδήγησης | 1 Άτομο |
| Ξηρό βάρος | 110kg |
| Χωρητικότητα ρεζερβουάρ καυσίμου | 9L |
| Σύστημα εμπρός φρένων | Δισκόφρενα |
| Σύστημα πίσω φρένων | Δισκόφρενα |
| Μέγεθος εμπρός ελαστικού | 80/100-21 |
| Μέγεθος πίσω ελαστικού | 100/90-18 |
| Μέγεθος μπαταρίας | 12V/6.5Ah |
| Τύπος κινητήρα | Μονοκύλινδρος, υδρόψυκτος, τετράχρονος |
| Κυβισμός κινητήρα | 300CC |
| Διάμετρος x Διαδρομή | 72×71 |
| Λόγος συμπίεσης | 12.8:1 |
| Μέγιστη ισχύς | 36Kw/h |
| Μέγιστη ροπή | 43N.m |
| Μέγιστη ταχύτητα | 100Km/h |
| Επιτάχυνση εκκίνησης | 10S |
| Επιτάχυνση προσπέρασης | 11S |
| Μέθοδος λίπανσης | Πίεση, Εκτόξευση |
| Όγκος λαδιού | 1.2L |
| Τύπος συμπλέκτη | Υδραυλικός Πολύδισκος Υγρός Συμπλέκτης, Χειροκίνητος |
| Μέθοδος ανάφλεξης | CDI |
| Μπουζί | A8RTC |
| Μέθοδος εκκίνησης | Ηλεκτρικός Εκκινητής |
| Μέθοδος μετάδοσης | Κίνηση με αλυσίδα |
| Τελικός λόγος μετάδοσης | 13:43 |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Συχνές Ερωτήσεις:
Ε1. Σχετικά με εμάς:
Α: Η Jiangmen Songfeng Import and Export Co., Ltd. είναι ο εξαγωγικός βραχίονας της κατασκευαστικής μας μονάδας, Yuanhua Technology Co., Ltd. Παρέχουμε τιμές απευθείας από το εργοστάσιο και αυστηρό ποιοτικό έλεγχο, διασφαλίζοντας ότι λαμβάνετε ανταγωνιστικά προϊόντα απευθείας από την πηγή.
Ε2. Όροι πληρωμής:
Α: Απαιτούμε προκαταβολή 30% για την έναρξη της προετοιμασίας παραγωγής, με το υπόλοιπο 70% να οφείλεται κατά την ολοκλήρωση πριν τη φόρτωση.
Ε3. Χρόνος παράδοσης:
Α: Ανάλογα με την ποσότητα παραγγελίας, συνήθως περίπου 45 εργάσιμες ημέρες
Ε4. Προσαρμογή:
Α: Μπορούμε να καλύψουμε τις απαιτήσεις OEM και, με την άδεια του πελάτη, να χρησιμοποιήσουμε την επωνυμία του πελάτη. Ο κυβισμός και άλλες διαμορφώσεις μπορούν να τροποποιηθούν κατόπιν αιτήματος.
Ε5. Συσκευασία Pαράμετροι:
Α: Το μέγεθος του SKD είναι 1780×460×840mm, και ένα δοχείο 40HQ μπορεί να χωρέσει 96 μονάδες.
Το μέγεθος του CKD είναι 1400×770×440mm, και ένα δοχείο 40HQ μπορεί να χωρέσει 147 μονάδες.
Ε6. Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας:
Α: Συνήθως συνιστούμε MOQ ένα 40HQ, το οποίο μπορεί να αναμιχθεί με διαφορετές πλήρεις μοτοσικλέτες και ανταλλακτικά. Για την πρώτη παραγγελία μικρής ποσότητας, είναι επίσης αποδεκτή ποσότητα 20GP. Εκτιμούμε την κατανόησή σας ότι δεν χειριζόμαστε λιανικές εξαγωγές.
Ε7. Μεταπωλητική Υπηρεσία:
Παρέχουμε 24ωρη διαδικτυακή υποστήριξη για την επίλυση ζητημάτων ποιότητας ανά πάσα στιγμή και εγγυόμαστε την προμήθεια όλων των γνήσιων ανταλλακτικών για να διασφαλίσουμε την εμπειρία σας μετά την πώληση χωρίς ανησυχίες.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Unitan Deng
Τηλ.:: +86-159 2394 4281