|
Λεπτομέρειες:
Επικοινωνία
Συνομιλία τώρα
|
| Ικανότητα οδήγησης: | 2 άτομο | Μηχανή: | 4 Εγκεφαλικό |
|---|---|---|---|
| Μέθοδος μετάδοσης: | Chain Drive | Μετάδοση: | 5 ταχυτήτων |
| Μέθοδος ανάφλεξης: | CDI | Μέθοδος λίπανσης: | Πίεση, πιτσίλισμα |
| Τύπος συμπλέκτη: | Πολύδισκος υγρός συμπλέκτης, χειροκίνητος | ||
| Επισημαίνω: | Μοτοσυκλέτα Enduro Τετράχρονη 250cc για Ενήλικες,Μοτοσυκλέτα Enduro με Αερόψυξη,Μοτοσυκλέτα Enduro 250cc για Ενήλικες |
||
| Τύπος Κινητήρα | Μονοκύλινδρος, αερόψυκτος, τετράχρονος |
| Κυβισμός | 272CC |
| Μέγιστη Ισχύς | 18/8500KW/R/MIN |
| Μέγιστη Ροπή | 22/6500N.M./RPM |
| Τύπος Ανάφλεξης | CDI |
| Σύστημα Εκκίνησης | Ηλεκτρική/Μανιβέλα |
| Μετάδοση | Κίνηση με Αλυσίδα |
| Σύστημα Φρένων | Δισκόφρενα Εμπρός και Πίσω |
| Διαστάσεις (Μ*Π*Υ) | 2165*805*1225mm |
| Ύψος Σέλας | 870mm |
| Μεταξόνιο | 1440mm |
| Απόσταση από το Έδαφος | 300mm |
| Μέγιστο Φορτίο | 150kg |
| Ξηρό Βάρος | 110kg |
| Χωρητικότητα Ρεζερβουάρ Καυσίμου | 7L |
| Εμπρός Ελαστικό | 80/100-21 4PR |
| Πίσω Ελαστικό | 110/100-18 4PR |
| Μέγιστη Ταχύτητα | ≥95km/h |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Unitan Deng
Τηλ.:: +86-159 2394 4281