|
Λεπτομέρειες:
Επικοινωνία
Συνομιλία τώρα
|
| Ικανότητα οδήγησης: | 2 άτομο | Μηχανή: | 4 Εγκεφαλικό |
|---|---|---|---|
| Μέθοδος μετάδοσης: | Chain Drive | Μετάδοση: | 5 ταχυτήτων |
| Μέθοδος ανάφλεξης: | CDI | Μέθοδος λίπανσης: | Πίεση, πιτσίλισμα |
| Τύπος συμπλέκτη: | Πολύδισκος υγρός συμπλέκτης, χειροκίνητος | ||
| Επισημαίνω: | Μοτοσυκλέτα εκτός δρόμου με προσαρμοσμένο λογότυπο,Προσαρμοσμένη 4χρονη μοτοσυκλέτα dirt νόμιμη για κυκλοφορία σε δρόμους,Μοτοσυκλέτα εκτός δρόμου με κίνηση αλυσίδας |
||
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Μέγεθος (L × W × H) | 2130 × 850 × 1190 mm |
| Υψόμετρος καθίσματος | 870 mm |
| Διαστήμα τροχών | 1390 mm |
| Ελάχιστη απόσταση από το έδαφος | 300 χιλιοστά |
| Μέγιστο φορτίο | 150 κιλά |
| Ξηρό βάρος | 120 κιλά |
| Δυνατότητα δεξαμενής καυσίμου | 6.8L |
| Διάταξη κινητήρα | 230cc |
| Μέγιστη ισχύς. | 15/7500 (kW/r/min) |
| Μέγιστη ροπή | 19/5500 (N·m/r/min) |
| Μέγιστη ταχύτητα | 220 km/h |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Unitan Deng
Τηλ.:: +86-159 2394 4281