|
Λεπτομέρειες:
Επικοινωνία
Συνομιλία τώρα
|
| Ικανότητα οδήγησης: | 2 άτομο | Μηχανή: | 4 Εγκεφαλικό |
|---|---|---|---|
| Μέθοδος μετάδοσης: | Chain Drive | Μετάδοση: | 5 ταχυτήτων |
| Μέθοδος ανάφλεξης: | CDI | Μέθοδος λίπανσης: | Πίεση, πιτσίλισμα |
| Τύπος συμπλέκτη: | Πολύδισκος υγρός συμπλέκτης, χειροκίνητος | ||
| Επισημαίνω: | Μοτοσυκλέτα Chopper 200CC 4 Χρόνων,Μοτοσυκλέτα Chopper με Ελαστικά Yuanxing,Μοτοσυκλέτα Chopper με Τροχούς Honda |
||
| Προδιαγραφές Κινητήρα | |
|---|---|
| Τύπος Κινητήρα | Μονοκύλινδρος, αερόψυκτος, τετράχρονος |
| Κυβισμός | 197CC |
| Διάμετρος x Διαδρομή | 63.5×62.2 |
| Λόγος Συμπίεσης | 9.0:1 |
| Μέγιστη Ισχύς | 11/7500(kW/r/min) |
| Μέγιστη Ροπή | 16/6500(N*m/r/min) |
| Λίπανση | Πίεση, Εκτοξευτήρας |
| Όγκος Λαδιού | 1.1L |
| Διαστάσεις & Χωρητικότητα | |
|---|---|
| Διαστάσεις (Μ×Π×Υ) | 2150×820×1200mm |
| Ύψος Σέλας | 900mm |
| Μεταξόνιο | 1400mm |
| Απόσταση από το Έδαφος | 220mm |
| Μέγιστο Φορτίο | 150kg |
| Χωρητικότητα Καυσίμου | 9L |
| Ξηρό Βάρος | 120kg |
| Ελαστικά & Φρένα | |
|---|---|
| Εμπρός Ελαστικό | 2.75/21 |
| Πίσω Ελαστικό | 4.10/18 |
| Εμπρός Φρένο | Ταμπούρο |
| Πίσω Φρένο | Ταμπούρο |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Unitan Deng
Τηλ.:: +86-159 2394 4281