|
Λεπτομέρειες:
Επικοινωνία
Συνομιλία τώρα
|
| Ικανότητα οδήγησης: | 2 άτομο | Μηχανή: | 4 Εγκεφαλικό |
|---|---|---|---|
| Μέθοδος μετάδοσης: | Chain Drive | Μετάδοση: | 5 ταχυτήτων |
| Μέθοδος ανάφλεξης: | CDI | Μέθοδος λίπανσης: | Πίεση, πιτσίλισμα |
| Τύπος συμπλέκτη: | Πολύδισκος υγρός συμπλέκτης, χειροκίνητος | ||
| Επισημαίνω: | Μοτοσυκλέτα Chopper 200CC με λογότυπο OEM,Μοτοσυκλέτα Chopper με κινητήρα με άξονα εξισορρόπησης,Μοτοσυκλέτα Chopper με επιχρωμιωμένο σιγαστήρα |
||
| Κατηγορία | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Διαστάσεις (Μ×Π×Υ) | 2010×730×1080mm |
| Ύψος Καθίσματος | 770mm |
| Μεταξόνιο | 1340mm |
| Απόσταση από το έδαφος | 300mm |
| Μέγιστο Φορτίο | 150kg |
| Χωρητικότητα Καυσίμου | 14.5L |
| Ξηρό Βάρος | 110kg |
| Τύπος Κινητήρα | Μονοκύλινδρος, αερόψυκτος, τετράχρονος |
| Κυβισμός | 197cc |
| Μέγιστη Ισχύς | 11/7500(kw/r/min) |
| Μέγιστη Ροπή | 16/6500(N·m/r/min) |
| Μέγιστη Ταχύτητα | 95km/h |
| Μετάδοση | Κίνηση με αλυσίδα (αναλογία 15:43) |
| Μεγέθη Ελαστικών | Εμπρός: 2.75/18, Πίσω: 3.00/18 |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Unitan Deng
Τηλ.:: +86-159 2394 4281