|
Λεπτομέρειες:
Επικοινωνία
Συνομιλία τώρα
|
| Ικανότητα οδήγησης: | 1 άτομο | Μηχανή: | 4 Εγκεφαλικό |
|---|---|---|---|
| Μέθοδος μετάδοσης: | Chain Drive | Μετάδοση: | 5 ταχυτήτων |
| Μέθοδος ανάφλεξης: | CDI | Μέθοδος λίπανσης: | Πίεση, πιτσίλισμα |
| Τύπος συμπλέκτη: | Πολύδισκος υγρός συμπλέκτης, χειροκίνητος | ||
| Επισημαίνω: | 4χρονη μοτοσικλέτα εκτός δρόμου,μοτοσικλέτα εκτός δρόμου με κινητήρα TM300,μοτοσικλέτα εκτός δρόμου υψηλής ροπής |
||
Με κινητήρα τεσσάρων ροών TM300 με ψύξη αέρα, αγωνιστικό σκελετό K23 και ενισχυμένο βραχίονα, εξοπλισμένο με βαθύδοντα ελαστικά off-road, πρωτότυπα πλαίσια σώματος K23,Αντιστροφή εμπρόσθιου αποσβεστήραΠεριλαμβάνει εμπρός και πίσω φώτα, αριστερά και δεξιά σήματα στροφής, φώτα κάμερας και καθρέφτες.Διορθωτικό για την οδική κυκλοφορία και ταξίδια μεγάλων αποστάσεων.
| Άρθρο | Παράμετρος |
|---|---|
| Μέγεθος (μήκος × πλάτος × ύψος) | 2300 × 830 × 1230 mm |
| Υψόμετρος καθίσματος | 900 χιλιοστά |
| Διαστήμα τροχών | 1460 χιλιοστά |
| Ελάχιστη απόσταση από το έδαφος | 280 χιλιοστά |
| Μέγιστο φορτίο | 150 κιλά |
| Γωνία διεύθυνσης | 40° |
| Στροφή κλίσης πλευρικής στάσης | 14° |
| Δυνατότητα οδήγησης | 1 άτομο |
| Ξηρό βάρος | 125 κιλά |
| Δυνατότητα δεξαμενής καυσίμου | 9 λίτρα |
| Σύστημα εμπρόσθιας πέδησης | Φρένα με δίσκο |
| Σύστημα πίσω πέδησης | Φρένα με δίσκο |
| Μέγεθος μπροστινού ελαστικού | 80/100-21 |
| Μέγεθος πίσω ελαστικού | 100/90-18 |
| Μέγεθος μπαταρίας | 12V/6,5Ah |
| Τύπος κινητήρα | Μονόκύλινδρο, ψύξη με νερό, τετραχρονη |
| Διάταξη κινητήρα | 300 CC |
| Διάτρηση × στροφή | 75 × 61,4 mm |
| Αναλογία συμπίεσης | 12.8:1 |
| Μέγιστη ισχύς | 15 Kw/h |
| Μέγιστη ροπή | 21.5 Ν.μ. |
| Μέγιστη ταχύτητα | 100 χλμ. την ώρα |
| Επιτάχυνση εκκίνησης | 12 S |
| Επιτάχυνση προσπέρασης | 14 S |
| Μέθοδος λίπανσης | Πίεση, ψεκασμός |
| Όγκος πετρελαίου | 1.2 L |
| Τύπος συμπλέκτη | Υδραυλικό πολλαπλό πιάτο υγρού συμπλέκτη, χειροκίνητο |
| Μέθοδος ανάφλεξης | ΔΕΔ |
| Πυροσβεστήρα | D8TC. |
| Μέθοδος εκκίνησης | Ηλεκτρική συσκευή εκκίνησης |
| Μέθοδος μετάδοσης | Δρόμος αλυσίδας |
| Τελική αναλογία ταχυτήτων | 13:43 |
| Παράμετρος | SKD | ΚΑΚ |
|---|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας (μήκος × πλάτος × ύψος) | 1780 × 460 × 840 mm | 1400 × 770 × 440 mm |
| Ακαθάριστο βάρος | 135 κιλά | 115 κιλά |
| Ποσότητα ανά δοχείο 40HQ | 96 | 147 |
Ένα κοντέινερ 40HQ
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Unitan Deng
Τηλ.:: +86-159 2394 4281