|
Λεπτομέρειες:
Επικοινωνία
Συνομιλία τώρα
|
| Ικανότητα οδήγησης: | 1 άτομο | Μηχανή: | 2 κτύπημα |
|---|---|---|---|
| Μέθοδος μετάδοσης: | Chain Drive | Μετάδοση: | 5 ταχυτήτων |
| Μέθοδος ανάφλεξης: | CDI | Μέθοδος λίπανσης: | Ξεχωριστή παροχή λαδιού (αυτόματο) |
| Τύπος συμπλέκτη: | Υδραυλικός Υγρός συμπλέκτης πολλαπλών πλάκας, Εγχειρίδιο | ||
| Επισημαίνω: | Υδρόψυκτη μηχανή μοτοσικλέτας Enduro,Δίχρονη μοτοσικλέτα 23kW ισχύς,Μοτοσικλέτα εκτός δρόμου 9L ρεζερβουάρ |
||
| Τόπος προέλευσης | Τσονγκτσίνγκ, Κίνα | Σύστημα εκκίνησης | Ηλεκτρικό |
| Αριθμός μοντέλου | YH250GYs-Kb | Σύστημα φρένων | Εμπρός και πίσω δισκόφρενο |
| Κινητήρας | 250CC Μονοκύλινδρος, Υδρόψυκτος, 2χρονος | Αμορτισέρ | Ανεστραμμένο εμπρός αμορτισέρ, Κεντρικό πίσω αμορτισέρ με ανατροπή |
| Σύστημα μετάδοσης | Κίνηση με αλυσίδα | Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 96 μονάδες |
| Διαστάσεις (Μ x Π x Υ) | 2300 x 830 x 1230 mm |
| Ύψος καθίσματος | 900 mm |
| Μεταξόνιο | 1460 mm |
| Ελάχιστη απόσταση από το έδαφος | 280 mm |
| Μέγιστο φορτίο | 150 kg |
| Ξηρό βάρος | 110 kg |
| Χωρητικότητα ρεζερβουάρ καυσίμου | 9 L |
| Μέγεθος εμπρός ελαστικού | 80/100-21 |
| Μέγεθος πίσω ελαστικού | 100/90-18 |
| Μέγεθος μπαταρίας | 12V/6.5Ah |
| Τύπος κινητήρα | Μονοκύλινδρος, υδρόψυξη, δίχρονος |
| Κυβισμός κινητήρα | 250 CC |
| Μέγιστη ισχύς | 23 Kw/8000 rpm |
| Μέγιστη ροπή | 26 N.m/7500 rpm |
| Μέγιστη ταχύτητα | 100 Km/h |
| Μέθοδος εκκίνησης | Ηλεκτρικός εκκινητής |
| Παράμετρος | SKD | CKD |
|---|---|---|
| Διαστάσεις συσκευασίας (Μ x Π x Υ) | 1780×460×840 mm | 1400×770×440 mm |
| Μεικτό βάρος | 135 kg | 115 kg |
| Ποσότητα ανά κοντέινερ 40HQ | 96 μονάδες | 147 μονάδες |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Unitan Deng
Τηλ.:: +86-159 2394 4281