|
Szczegóły Produktu:
Kontakt
Rozmawiaj teraz.
|
| Pojemność jazdy: | 2 osoby | Silnik: | 4-suwowy |
|---|---|---|---|
| Metoda transmisji: | Napęd łańcuchowy | Przenoszenie: | 5-biegowa |
| Metoda zapłonu: | CDI | Metoda smarowania: | Ciśnienie, pluśnięcie |
| Typ sprzęgła: | Sprzęgło mokre wielotarczowe, manualne | ||
| Podkreślić: | Motocykl terenowy dopuszczony do ruchu drogowego,4-suwowy motocykl dopuszczony do ruchu drogowego,Motocykl terenowy z rozrusznikiem elektrycznym i kopką |
||
Opis:
Brazylijska generacja terenowa, silnik CG200CC, bateria bez konserwacji, gaźnik Youli Keihin, przedni amortyzator, tylny amortyzator bez uchwytu, zwykły instrument,przednie i tylne koła z oczami, opony głębokich zębów (przednie 90/100-19, tylne 110/100-17), wzmocniony kwadratowy rurowy widelec płaski, pomalowany na wysoką temperaturę tłumik, przednie hamulce tarczowe, tylne hamulce bębnowe, tylne poręcze z stopem aluminium.
Specyfikacje:
| Pozycja | Parametry |
| Wymiary (długość x szerokość x wysokość) | 2060 × 860 × 1180 mm |
| Wysokość siedzenia | 860 mm |
| Rozstaw kołowy | 1350 mm |
| Minimalny wolny od gruntu | 280 mm |
| Maksymalne obciążenie | 150 kg |
| Kąt kierowania | 40 |
| Położenie boczne | 13 |
| Pojemność jazdy | 2 osoby |
| Ciężar na sucho | 115 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 11.5L |
| System hamulcowy przedni | hamulce tarczowe |
| System hamulcowy tylny | Z kolei urządzenia sterujące |
| Rozmiar przedniej opony | 90/100/21 |
| Rozmiar tylnej opony | 110/90/18 |
| Rozmiar baterii | 12V/6,5Ah |
| Rodzaj silnika | Jednosylindrowe, chłodzone powietrzem, czterotakowe |
| Pojemność silnika | 197 |
| Wyciąg x cios | 63.5x62.2 |
| Współczynnik kompresji | 9.0:1 |
| Maksymalna moc | 11/7500 ((kW/r/min) |
| Maksymalny moment obrotowy | 16/6500 ((N·m/r/min) |
| Maksymalna prędkość | 95 km/h |
| Przyspieszenie w trakcie startu | 14S |
| Przyspieszenie wyprzedzające | 13S |
| Metoda smarowania | Ciśnienie, plamy |
| Objętość ropy | 1.1L |
| Rodzaj sprzęgła | Wielopłytkowa sprzęgła na mokro, ręczna |
| Metoda zapłonu | CDI |
| Wtyczka zapłonowa | A8RTC |
| Metoda uruchomienia | Elektryczny odpalnik |
| Sposób przekazywania | Napęd łańcuchowy |
| Końcowy współczynnik biegów | 15:43 |
![]()
![]()
![]()
Częste pytania:
Q1.O nas:
Odpowiedź: Jiangmen Songfeng Import and Export Co., Ltd. jest branżą eksportową naszego zakładu produkcyjnego, Yuanhua Technology Co., Ltd.Zapewniamy bezpośrednie ceny fabryczne i ścisłą kontrolę jakości, zapewniając, że otrzymasz konkurencyjne produkty bezpośrednio ze źródła.
P2 Warunki płatności:
Odpowiedź: Aby rozpocząć przygotowania do produkcji, wymagamy 30% depozytu, a pozostałe 70% należy zapłacić po zakończeniu przed załadunkiem.
Q3. Czas dostawy:
A: W zależności od ilości zamówienia, zazwyczaj około 45 dni roboczych.
Q4. Dostosowanie:
Odpowiedź: Możemy spełniać wymagania OEM i, za zgodą klienta, używać marki klienta.
Q5. OpakowaniePArametry:
Odpowiedź: Rozmiar SKD wynosi 1830×460×840 mm, a pojemnik 40HQ może pomieścić 96 jednostek.
Wielkość CKD wynosi 1400×760×380 mm, a pojemnik 40HQ może pomieścić 147 jednostek.
Minimalna ilość zamówienia:
Odp.: Zazwyczaj zalecamy MOQ 40HQ, który można mieszać z różnymi kompletnymi motocyklami i częściami zamiennymi.Dziękuję za zrozumienie, że nie zajmujemy się sprzedażą detaliczną..
Q7Po sprzedażySusługa:
Zapewniamy 24-godzinne wsparcie online w celu rozwiązania problemów jakościowych w dowolnym momencie i gwarantujemy dostawę wszystkich oryginalnych części zamiennych, aby zapewnić beztroskie doświadczenie po sprzedaży.
Osoba kontaktowa: Mr. Unitan Deng
Tel: +86-159 2394 4281