|
Szczegóły Produktu:
Kontakt
Rozmawiaj teraz.
|
| Pojemność jazdy: | 2 osoby | Silnik: | 4-suwowy |
|---|---|---|---|
| Metoda transmisji: | Napęd łańcuchowy | Przenoszenie: | 5-biegowa |
| Metoda zapłonu: | CDI | Metoda smarowania: | Ciśnienie, pluśnięcie |
| Typ sprzęgła: | Sprzęgło mokre wielotarczowe, manualne | ||
| Podkreślić: | Legalny na drogach motocykl crossowy 200 cm3,Motocykl crossowy z hamulcami bębnowymi z tyłu,Motocykle crossowe 95 km/h |
||
Profesjonalny rower dla dorosłych z napędem łańcuchowym, przednimi i tylnymi hamulcami bębnowymi oraz niezbędnymi przyrządami prędkościomierza dla optymalnej wydajności terenowej.
| Parametry | Wartość |
|---|---|
| Rodzaj silnika | CG200, jednocylindrowy, chłodzony powietrzem, czterotakowy |
| Przesunięcie | 197CC |
| Maksymalna moc. | 11/7500KW/R/MIN |
| Maks. moment obrotowy | 16/6500N·M/R/MIN |
| Rodzaj zapłonu | CDI |
| System uruchomienia | Elektryczny/Kick |
| Przekaz | Napęd łańcuchowy |
| Maksymalna prędkość. | 95 km/h |
| System hamulcowy | przedni dysk i tylny bęben |
| Objętość oleju | 1.1L |
| Bore x Stroke | 63.5x62.2 |
| Współczynnik kompresji | 9.0:1 |
| wymiary (długość × szerokość × wysokość) | 2090 × 900 × 1230 mm |
|---|---|
| Wysokość siedzenia | 890 mm |
| Rozstaw kołowy | 1360 mm |
| Minimalny wolny od gruntu | 285 mm |
| Maksymalne obciążenie | 150 kg |
| Kąt kierowania | 38° |
| Położenie boczne | 13° |
| Pojemność jazdy | 2 osoby |
| Ciężar na sucho | 118 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 11.5L |
| Rozmiar przedniej opony | 90/100-21 |
| Rozmiar tylnej opony | 110/90-18 |
| Rozmiar baterii | 12V/6,5Ah |
| Przyspieszenie uruchomienia | 14S |
| Przyspieszenie wyprzedzania | 13S |
| Metoda smarowania | Ciśnienie, plamy |
| Rodzaj sprzęgła | Wielopłytkowa sprzęgła na mokro, ręczna |
| Wtyczka | A8RTC |
| Końcowy stosunek przekładni | 15:43 |
Rozmiar SKD: 1830×460×840mm (40HQ kontener mieści 96 jednostek)
Rozmiar CKD: 1350×760×380mm (40HQ kontener zawiera 138 jednostek)
Osoba kontaktowa: Mr. Unitan Deng
Tel: +86-159 2394 4281