|
Szczegóły Produktu:
Kontakt
Rozmawiaj teraz.
|
| Pojemność jazdy: | 2 osoby | Silnik: | 4-suwowy |
|---|---|---|---|
| Metoda transmisji: | Napęd łańcuchowy | Przenoszenie: | 5-biegowa |
| Metoda zapłonu: | CDI | Metoda smarowania: | Ciśnienie, pluśnięcie |
| Typ sprzęgła: | Sprzęgło mokre wielotarczowe, manualne | ||
| Podkreślić: | Chłodzony Powietrzem Motocykl Szosowy,200cc Motocykle Terenowe Dla Dorosłych,OEM Motocykl Szosowy |
||
Ten wytrzymały motocykl terenowy wyposażony jest w silnik jednocylindrowy o pojemności 200 cm3, chłodzony powietrzem, czterotakowy z elektrycznym systemem startowym.Jest wyposażony w wzmocniony płytkowy widelec., opony z głębokimi zębami i niezawodne przednie hamulce tarczowe/ tylne hamulce bębnowe.
| Pozycja | Parametry |
|---|---|
| Wymiary (L×W×H) | 2100 × 860 × 1180 mm |
| Wysokość siedzenia | 900 mm |
| Rozstaw kołowy | 1350 mm |
| Minimalny wolny od gruntu | 300 mm |
| Maksymalne obciążenie | 150 kg |
| Ciężar na sucho | 115 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 12 l |
| Rodzaj silnika | Jednosylindrowe, chłodzone powietrzem, czterotakowe |
| Zmieszczenie silnika | 197 cm3 |
| Maksymalna moc | 11/7500 ((kW/r/min) |
| Maksymalny moment obrotowy | 16/6500 ((N·m/r/min) |
| Maksymalna prędkość | 95 km/h |
| Przekaz | Napęd łańcuchowy |
| Akumulator | 12V/6,5Ah |
Jiangmen Songfeng Import and Export Co., Ltd. jest branżą eksportową Yuanhua Technology Co., Ltd. Dostarczamy ceny bezpośrednio z fabryki z rygorystyczną kontrolą jakości,zapewnienie konkurencyjnych produktów bezpośrednio ze źródła.
30% depozytu wymaganego do rozpoczęcia przygotowań do produkcji, a pozostałe 70% po zakończeniu przed załadunkiem.
Około 45 dni roboczych w zależności od ilości zamówienia.
Zapewniamy zgodność z wymaganiami OEM, w tym autoryzacją marki.
Rozmiar SKD: 1890×460×840 mm (93 jednostki na pojemnik 40HQ)
Wielkość CKD: 1400×760×380 mm (125 sztuk na pojemnik 40HQ)
24-godzinne wsparcie online w przypadku problemów z jakością.
Osoba kontaktowa: Mr. Unitan Deng
Tel: +86-159 2394 4281