|
Szczegóły Produktu:
Kontakt
Rozmawiaj teraz.
|
| Pojemność jazdy: | 2 osoby | Silnik: | 4-suwowy |
|---|---|---|---|
| Metoda transmisji: | Napęd łańcuchowy | Przenoszenie: | 5-biegowa |
| Metoda zapłonu: | CDI | Metoda smarowania: | Ciśnienie, pluśnięcie |
| Typ sprzęgła: | Sprzęgło mokre wielotarczowe, manualne | ||
| Podkreślić: | 6,8 l paliwa terenowy motocykl crossowy,Motocykl zasilany gazem do jazdy po drogach gruntowych |
||
Ten wysokiej wydajności motocykl terenowy wyposażony jest w 250cc silnik chłodzony powietrzem z systemem elektrycznym / kick start, zaprojektowany do trudnych terenów z wzmocnionym zawieszeniem i oponami głębokim bieżnikiem.
| Wymiary (L×W×H) | 2130×850×1190 mm |
| Wysokość siedzenia | 870 mm |
| Rozstaw kołowy | 1390 mm |
| Odległość od gruntu | 300 mm |
| Maksymalne obciążenie | 150 kg |
| Ciężar na sucho | 120 kg |
| Maksymalna prędkość | 220 km/h |
| Zmieszczenie silnika | 232.5cc |
| Maksymalna moc | 13/7500 (kW/r/min) |
| Maksymalny moment obrotowy | 18/5000 (N·m/r/min) |
| Miejsce pochodzenia | Chongqing, Chiny |
| Numer modelu | YH250GY-L2 |
| Minimalna ilość zamówienia | 96 jednostek |
| Opakowanie (SKD) | 1780×460×840 mm (96 jednostek/pojemnik 40HQ) |
| Opakowanie (CKD) | 1260×760×380 mm (164 jednostek/pojemnik 40HQ) |
Osoba kontaktowa: Mr. Unitan Deng
Tel: +86-159 2394 4281