|
Szczegóły Produktu:
Kontakt
Rozmawiaj teraz.
|
| Pojemność jazdy: | 2 osoby | Silnik: | 4-suwowy |
|---|---|---|---|
| Metoda transmisji: | Napęd łańcuchowy | Przenoszenie: | 5-biegowa |
| Metoda zapłonu: | CDI | Metoda smarowania: | Ciśnienie, pluśnięcie |
| Typ sprzęgła: | Sprzęgło mokre wielotarczowe, manualne | ||
| Podkreślić: | Motocykl Enduro 250cc Czterosuwowy Dla Dorosłych,Motocykl Enduro,Chłodzony Powietrzem |
||
| Typ silnika | Jednocylindrowy, chłodzony powietrzem, czterosuwowy |
| Pojemność skokowa | 272CC |
| Moc maksymalna | 18/8500KW/R/MIN |
| Maksymalny moment obrotowy | 22/6500N.M./RPM |
| Typ zapłonu | CDI |
| System rozruchu | Elektryczny/Nożny |
| Skrzynia biegów | Napęd łańcuchowy |
| Układ hamulcowy | Przedni i tylny tarczowy |
| Wymiary (dł.*szer.*wys.) | 2165*805*1225mm |
| Wysokość siedzenia | 870mm |
| Rozstaw osi | 1440mm |
| Prześwit | 300mm |
| Maksymalne obciążenie | 150kg |
| Masa własna | 110kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 7L |
| Opona przednia | 80/100-21 4PR |
| Opona tylna | 110/100-18 4PR |
| Prędkość maksymalna | ≥95km/h |
Osoba kontaktowa: Mr. Unitan Deng
Tel: +86-159 2394 4281