|
Szczegóły Produktu:
Kontakt
Rozmawiaj teraz.
|
| Pojemność jazdy: | 2 osoby | Silnik: | 4-suwowy |
|---|---|---|---|
| Metoda transmisji: | Napęd łańcuchowy | Przenoszenie: | 5-biegowa |
| Metoda zapłonu: | CDI | Metoda smarowania: | Ciśnienie, pluśnięcie |
| Typ sprzęgła: | Sprzęgło mokre wielotarczowe, manualne | ||
| Podkreślić: | Niestandardowe logo motocykl terenowy,Niestandardowy 4-suwowy motocykl terenowy dopuszczony do ruchu po drogach,Napęd łańcuchowy motocykl terenowy |
||
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wymiary (dł. x szer. x wys.) | 2130×850×1190mm |
| Wysokość siedzenia | 870mm |
| Rozstaw osi | 1390mm |
| Minimalny prześwit | 300mm |
| Maksymalne obciążenie | 150kg |
| Masa własna | 120kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 6.8L |
| Pojemność skokowa silnika | 230cc |
| Moc maksymalna | 15/7500 (kW/obr/min) |
| Maksymalny moment obrotowy | 19/5500 (N·m/obr/min) |
| Prędkość maksymalna | 220 km/h |
Osoba kontaktowa: Mr. Unitan Deng
Tel: +86-159 2394 4281