|
Szczegóły Produktu:
Kontakt
Rozmawiaj teraz.
|
| Pojemność jazdy: | 2 osoby | Silnik: | 4-suwowy |
|---|---|---|---|
| Metoda transmisji: | Napęd łańcuchowy | Przenoszenie: | 5-biegowa |
| Metoda zapłonu: | CDI | Metoda smarowania: | Ciśnienie, pluśnięcie |
| Typ sprzęgła: | Sprzęgło mokre wielotarczowe, manualne | ||
| Podkreślić: | OEM Motocykl Crossowy Off Road,Jednocylindrowy Motocykl Crossowy,Motocykl Crossowy Silnik Czterosuwowy |
||
| Pozycja | Specyfikacja |
|---|---|
| Wymiary (dł. x szer. x wys.) | 2165x805x1225mm |
| Wysokość siedzenia | 870mm |
| Rozstaw osi | 1440mm |
| Minimalny prześwit | 300mm |
| Maksymalne obciążenie | 150kg |
| Masa własna | 110kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 7L |
| Typ silnika | Jednocylindrowy, chłodzony powietrzem, czterosuwowy |
| Pojemność silnika | 272CC |
| Moc maksymalna | 18kW/8500 obr./min |
| Maksymalny moment obrotowy | 22Nm/6500 obr./min |
| Prędkość maksymalna | 120km/h |
| Skrzynia biegów | Napęd łańcuchowy (przełożenie końcowe 13:43) |
| Akumulator | 12V/7Ah bezobsługowy |
Osoba kontaktowa: Mr. Unitan Deng
Tel: +86-159 2394 4281