|
Szczegóły Produktu:
Kontakt
Rozmawiaj teraz.
|
| Pojemność jazdy: | 2 osoby | Silnik: | 4-suwowy |
|---|---|---|---|
| Metoda transmisji: | Napęd łańcuchowy | Przenoszenie: | 5-biegowa |
| Metoda zapłonu: | CDI | Metoda smarowania: | Ciśnienie, pluśnięcie |
| Typ sprzęgła: | Sprzęgło mokre wielotarczowe, manualne | ||
| Podkreślić: | Motocykl Chopper 200CC 4-suwowy,Motocykl Chopper z oponami Yuanxing,Motocykl Chopper z kołami Honda |
||
| Specyfikacje silnika | |
|---|---|
| Typ silnika | Jednocylindrowy, chłodzony powietrzem, czterosuwowy |
| Pojemność skokowa | 197CC |
| Średnica x skok | 63,5×62,2 |
| Stopień sprężania | 9,0:1 |
| Moc maksymalna | 11/7500 (kW/obr/min) |
| Maksymalny moment obrotowy | 16/6500 (N*m/obr/min) |
| Smarowanie | Ciśnieniowe, rozbryzgowe |
| Objętość oleju | 1,1L |
| Wymiary i pojemność | |
|---|---|
| Wymiary (dł. x szer. x wys.) | 2150×820×1200mm |
| Wysokość siedzenia | 900mm |
| Rozstaw osi | 1400mm |
| Prześwit | 220mm |
| Maksymalne obciążenie | 150kg |
| Pojemność paliwa | 9L |
| Masa własna | 120kg |
| Opony i hamulce | |
|---|---|
| Opona przednia | 2,75/21 |
| Opona tylna | 4,10/18 |
| Hamulec przedni | Bębnowy |
| Hamulec tylny | Bębnowy |
Osoba kontaktowa: Mr. Unitan Deng
Tel: +86-159 2394 4281