|
Szczegóły Produktu:
Kontakt
Rozmawiaj teraz.
|
| Pojemność jazdy: | 2 osoby | Silnik: | 4-suwowy |
|---|---|---|---|
| Metoda transmisji: | Napęd łańcuchowy | Przenoszenie: | 5-biegowa |
| Metoda zapłonu: | CDI | Metoda smarowania: | Ciśnienie, pluśnięcie |
| Typ sprzęgła: | Sprzęgło mokre wielotarczowe, manualne | ||
| Podkreślić: | Motocykl Chopper OEM Logo 200CC,Motocykl Chopper z silnikiem z wałkiem wyrównoważającym,Motocykl Chopper z chromowanym tłumikiem |
||
| Kategoria | Specyfikacja |
|---|---|
| Wymiary (dł. x szer. x wys.) | 2010x730x1080mm |
| Wysokość siedzenia | 770mm |
| Rozstaw osi | 1340mm |
| Prześwit | 300mm |
| Maksymalne obciążenie | 150kg |
| Pojemność paliwa | 14,5L |
| Masa własna | 110kg |
| Typ silnika | Jednocylindrowy, chłodzony powietrzem, czterosuwowy |
| Pojemność skokowa | 197cc |
| Moc maksymalna | 11/7500 (kW/obr/min) |
| Maksymalny moment obrotowy | 16/6500 (N·m/obr/min) |
| Prędkość maksymalna | 95km/h |
| Skrzynia biegów | Napęd łańcuchowy (przełożenie 15:43) |
| Rozmiary opon | Przód: 2.75/18, Tył: 3.00/18 |
Osoba kontaktowa: Mr. Unitan Deng
Tel: +86-159 2394 4281