|
Szczegóły Produktu:
Kontakt
Rozmawiaj teraz.
|
| Pojemność jazdy: | 2 osoby | Silnik: | 4-suwowy |
|---|---|---|---|
| Metoda transmisji: | Napęd łańcuchowy | Przenoszenie: | 5-biegowa |
| Metoda zapłonu: | CDI | Metoda smarowania: | Ciśnienie, pluśnięcie |
| Typ sprzęgła: | Sprzęgło mokre wielotarczowe, manualne | ||
| Podkreślić: | 150cc motocykl terenowy,wytrzymały napęd łańcuchowy motocykl,motocykl ze zbiornikiem paliwa 12L |
||
| Miejsce pochodzenia | Chongqing, Chiny | System uruchamiania | Elektryczny / Kopnięcie |
| Numer modelu | YH150GY-16 | System transmisji | Napęd łańcuchowy |
| Silnik | 150cc Jednosilinder, chłodzony wodą, 4-taktowy | Absorbent wstrząsowy | Konwencjonalny widelec przedni i pojedynczy tylny amortyzator bez uchwytu |
| Zatrzymaj | Przedni dysk i tylny bęben | Minimalna ilość zamówienia | 93 |
Napędzany przez niezawodny silnik Yinxiang Power CG150CC, model ten wyposażony jest w gaźnik Youli Keihin zapewniający stabilną wydajność i wydajne dostarczanie paliwa,wraz z bezobsługową baterią dla większej wygody.
| wymiary (długość × szerokość × wysokość) | 2100 × 860 × 1180 mm |
| Wysokość siedzenia | 900 mm |
| Rozstaw kołowy | 1350 mm |
| Minimalny wolny od gruntu | 300 mm |
| Maksymalne obciążenie | 150 kg |
| Kąt kierowania | 35° |
| Położenie boczne | 14° |
| Pojemność jazdy | 2 osoby |
| Ciężar na sucho | 115 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 12 l |
| System hamulcowy przedni | hamulce tarczowe |
| System hamulcowy tylny | Z kolei urządzenia sterujące |
| Rozmiar przedniej opony | 90/100/21 |
| Rozmiar tylnej opony | 110/90/18 |
| Rozmiar baterii | 12V/6,5Ah |
| Rodzaj silnika | Jednosylindrowe, chłodzone powietrzem, czterotakowe |
| Pojemność silnika | 162 cm3 |
| Wydrukowanie × uderzenie | 62x53 |
| Współczynnik kompresji | 9.0:1 |
| Maksymalna moc | 8.8/8000 ((kW/r/min) |
| Maksymalny moment obrotowy | 11.3/6500 ((N*m/r/min) |
| Maksymalna prędkość | 90 km/h |
| Przyspieszenie w trakcie startu | 14S |
| Przyspieszenie wyprzedzające | 13S |
| Metoda smarowania | Ciśnienie, plamy |
| Objętość ropy | 1.1L |
| Rodzaj sprzęgła | Wielopłytkowa sprzęgła na mokro, ręczna |
| Metoda zapłonu | CDI |
| Wtyczka zapłonowa | A8RTC |
| Metoda uruchomienia | Elektryczny odpalnik |
| Sposób przekazywania | Napęd łańcuchowy |
| Końcowy współczynnik biegów | 15:43 |
| Parametry | SKD | CKD |
|---|---|---|
| Wymiary opakowania (długość × szerokość × wysokość) | 1890×460×840 mm | 1400×760×380 mm |
| Waga brutto | 156 kg | 115 kg |
| Ilość na pojemnik 40HQ | 93 | 125 |
Osoba kontaktowa: Mr. Unitan Deng
Tel: +86-159 2394 4281