|
Szczegóły Produktu:
Kontakt
Rozmawiaj teraz.
|
| Pojemność jazdy: | 1 osoba | Silnik: | 4-suwowy |
|---|---|---|---|
| Metoda transmisji: | Napęd łańcuchowy | Przenoszenie: | 5-biegowa |
| Metoda zapłonu: | CDI | Metoda smarowania: | Ciśnienie, pluśnięcie |
| Typ sprzęgła: | Sprzęgło mokre wielotarczowe, manualne | ||
| Podkreślić: | wodnochłodzony silnik enduro motocyklowy,silnik wyścigowy czterotakowy,Motocykel TM300 z gwarancją |
||
Opis:
|
Silnik: |
TM300 |
Typ silnika |
SINGLECYLINDR, Woda- OCHLEDNIONY. Cztery akcje |
|
Zmieszczenie: |
300CC |
Maksymalna moc. |
15 kW/h |
|
Max. |
21.5N.m. |
Typ zapłonu: |
CDI |
|
System startowy: |
Elektryczne |
Wydanie: |
CHAIN DRIVE |
|
TYRE: |
FRONT 80/100-21 Z tyłu 100/90-18 |
Złamanie: |
Przednia i tylna tarcza |
TM300 czterotakowy chłodzony powietrzem, wersja wyścigowa K23, specjalna ramka, wzmocniona wiosną, opony terenowe z głębokimi zębami, oryginalne panele nadwozia K23, odwrócony amortyzator przedni,tylny środkowy amortyzator, tłumik z urządzeniem przeciwciśnienia, światła przednie i tylne, sygnały skrętu w lewo i w prawo, światła kamery, lusterka wsteczne,odpowiednie do normalnego użytkowania na drodze i podróży dalekiej odległości.
Specyfikacje:
| Pozycja | Parametry |
| Wymiary (długość x szerokość x wysokość) | 2300 x 830 x 1230 |
| Wysokość siedzenia | 900 mm |
| Rozstaw kołowy | 1460 mm |
| Minimalny wolny od gruntu | 280 mm |
| Maksymalne obciążenie | 150 kg |
| Kąt kierowania | 40 |
| Położenie boczne | 14 |
| Pojemność jazdy | 1 osoba |
| Ciężar na sucho | 125 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 9L |
| System hamulcowy przedni | hamulce tarczowe |
| System hamulcowy tylny | hamulce tarczowe |
| Rozmiar przedniej opony | 80/100-21 |
| Rozmiar tylnej opony | 100/90-18 |
| Rozmiar baterii | 12V/6,5Ah |
| Rodzaj silnika | Jednobylinder, chłodzenie wodne, czterotakowe |
| Pojemność silnika | 300CC |
| Wyciąg x cios | 75 razy 61.4 |
| Współczynnik kompresji | 12.8:1 |
| Maksymalna moc | 15 kW/h |
| Maksymalny moment obrotowy | 21.5N.m. |
| Maksymalna prędkość | 100 km/h |
| Przyspieszenie w trakcie startu | 12S |
| Przyspieszenie wyprzedzające | 14S |
| Metoda smarowania | Ciśnienie, plamy |
| Objętość ropy | 1.2L |
| Rodzaj sprzęgła | Hydrauliczne wieloplacowe sprzęgło na mokro, ręczne |
| Metoda zapłonu | CDI |
| Wtyczka zapłonowa | D8TC |
| Metoda uruchomienia | Elektryczny starter |
| Sposób przekazywania | Napęd łańcuchowy |
| Końcowy współczynnik biegów | 13:43 |
Częste pytania
Q1.O nas:
Odpowiedź: Jiangmen Songfeng Import and Export Co., Ltd. jest branżą eksportową naszego zakładu produkcyjnego, Yuanhua Technology Co., Ltd. Zapewniamy bezpośrednie ceny fabryczne i ścisłą kontrolę jakości, zapewniając, że otrzymasz konkurencyjne produkty bezpośrednio ze źródła.
P2 Warunki płatności:
Odpowiedź: Aby rozpocząć przygotowania do produkcji, wymagamy 30% depozytu, a pozostałe 70% należy zapłacić po zakończeniu przed załadunkiem.
Q3. Czas dostawy:
A: W zależności od ilości zamówienia, zazwyczaj około 45 dni roboczych
Q4. personalizacja:
Odpowiedź: Możemy spełniać wymagania OEM i, za zgodą klienta, używać marki klienta.
Q5. Parametry opakowania:
Odpowiedź: Rozmiar SKD wynosi 1780×460×840 mm, a kontener 40HQ może pomieścić 96 jednostek.
Wielkość CKD wynosi 1400×770×440 mm, a kontener 40HQ może pomieścić 147 jednostek.
Minimalna ilość zamówienia:
Odp.: Zazwyczaj zalecamy MOQ 40HQ, który można mieszać z różnymi kompletnymi motocyklami i częściami zamiennymi.Dziękuję za zrozumienie, że nie zajmujemy się sprzedażą detaliczną..
Q7. Usługa posprzedażna:
Zapewniamy 24-godzinne wsparcie online w celu rozwiązania problemów jakościowych w dowolnym momencie i gwarantujemy dostawę wszystkich oryginalnych części zamiennych, aby zapewnić beztroskie doświadczenie po sprzedaży.
Osoba kontaktowa: Mr. Unitan Deng
Tel: +86-159 2394 4281