|
Szczegóły Produktu:
Kontakt
Rozmawiaj teraz.
|
| Pojemność jazdy: | 1 osoba | Silnik: | 4-suwowy |
|---|---|---|---|
| Metoda transmisji: | Napęd łańcuchowy | Przenoszenie: | 5-biegowa |
| Metoda zapłonu: | CDI | Metoda smarowania: | Ciśnienie, pluśnięcie |
| Typ sprzęgła: | Sprzęgło mokre wielotarczowe, manualne | ||
| Podkreślić: | K23 TM300 Enduro Motocykel 300ml,jednocylindrowy 4-takty terenowy motocykl,Motor enduro o pojemności 300 ml |
||
K23 TM300 to wysokowydajny motocykl terenowy typu dirt bike, wyposażony w solidny, jednocylindrowy, czterosuwowy silnik o pojemności 300 ml. Zaprojektowany zarówno do normalnego użytku drogowego, jak i do długich podróży, ten motocykl łączy trwałość z wyjątkowymi możliwościami terenowymi.
| Wymiary (dł. x szer. x wys.) | 2300 x 830 x 1230 mm |
| Wysokość siedzenia | 900 mm |
| Rozstaw osi | 1460 mm |
| Minimalny prześwit | 280 mm |
| Maksymalne obciążenie | 150 kg |
| Masa własna | 125 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 9 L |
| Rozmiar przedniej opony | 80/100-21 |
| Rozmiar tylnej opony | 100/90-18 |
| Rozmiar akumulatora | 12V/6.5Ah |
| Typ silnika | Jednocylindrowy, chłodzony cieczą, czterosuwowy |
| Pojemność silnika | 300 CC |
| Moc maksymalna | 15 Kw/h |
| Maksymalny moment obrotowy | 21,5 N.m |
| Prędkość maksymalna | 100 Km/h |
| Metoda rozruchu | Rozrusznik elektryczny |
| Metoda przeniesienia napędu | Napęd łańcuchowy |
| Parametr | SKD | CKD |
|---|---|---|
| Wymiary opakowania (dł. x szer. x wys.) | 1780x460x840 mm | 1400x770x440 mm |
| Masa brutto | 135 kg | 115 kg |
| Ilość w kontenerze 40HQ | 96 sztuk | 147 sztuk |
Minimalna ilość zamówienia: 1 x kontener 40HQ
Osoba kontaktowa: Mr. Unitan Deng
Tel: +86-159 2394 4281