|
Szczegóły Produktu:
Kontakt
Rozmawiaj teraz.
|
| Pojemność jazdy: | 1 osoba | Silnik: | 4-suwowy |
|---|---|---|---|
| Metoda transmisji: | Napęd łańcuchowy | Przenoszenie: | 5-biegowa |
| Metoda zapłonu: | CDI | Metoda smarowania: | Ciśnienie, pluśnięcie |
| Typ sprzęgła: | Sprzęgło mokre wielotarczowe, manualne | ||
| Podkreślić: | 4-suwowy motocykl terenowy typu dirt bike,Motocykl terenowy typu dirt bike z silnikiem TM300,Motocykl terenowy o wysokim momencie obrotowym |
||
Wyposażony w 4-suwowy silnik TM300 chłodzony powietrzem, dedykowaną ramę wersji wyścigowej K23 i wzmocniony wahacz z resorami piórowymi. Wyposażony w opony terenowe z głębokim bieżnikiem, oryginalne dedykowane panele nadwozia K23, przedni amortyzator upside-down, tylny centralny amortyzator oraz tłumik z urządzeniem przeciwciśnieniowym. Zawiera przednie i tylne światła, lewy i prawy kierunkowskaz, światła kamery i lusterka wsteczne. Nadaje się do normalnego użytku drogowego i podróży na długich dystansach.
| Pozycja | Parametr |
|---|---|
| Wymiary (długość × szerokość × wysokość) | 2300 × 830 × 1230 mm |
| Wysokość siedzenia | 900 mm |
| Rozstaw osi | 1460 mm |
| Minimalny prześwit | 280 mm |
| Maksymalne obciążenie | 150 kg |
| Kąt skrętu | 40° |
| Kąt pochylenia stopki bocznej | 14° |
| Możliwość jazdy | 1 osoba |
| Masa własna | 125 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 9 L |
| Przedni układ hamulcowy | Hamulce tarczowe |
| Tylny układ hamulcowy | Hamulce tarczowe |
| Rozmiar przedniej opony | 80/100-21 |
| Rozmiar tylnej opony | 100/90-18 |
| Rozmiar akumulatora | 12V/6.5Ah |
| Typ silnika | Jednocylindrowy, chłodzony cieczą, czterosuwowy |
| Pojemność silnika | 300 CC |
| Średnica × skok | 75 × 61.4 mm |
| Stopień sprężania | 12.8:1 |
| Moc maksymalna | 15 Kw/h |
| Maksymalny moment obrotowy | 21.5 N.m |
| Prędkość maksymalna | 100 Km/h |
| Przyspieszenie od 0 do 100 km/h | 12 S |
| Przyspieszenie podczas wyprzedzania | 14 S |
| Metoda smarowania | Ciśnieniowe, rozbryzgowe |
| Objętość oleju | 1.2 L |
| Typ sprzęgła | Wielopłytkowe mokre sprzęgło hydrauliczne, manualne |
| Metoda zapłonu | CDI |
| Świeca zapłonowa | D8TC |
| Metoda rozruchu | Rozrusznik elektryczny |
| Metoda przeniesienia napędu | Napęd łańcuchowy |
| Przełożenie przekładni końcowej | 13:43 |
| Parametr | SKD | CKD |
|---|---|---|
| Wymiary opakowania (długość × szerokość × wysokość) | 1780 × 460 × 840 mm | 1400 × 770 × 440 mm |
| Masa brutto | 135 kg | 115 kg |
| Ilość na kontener 40HQ | 96 | 147 |
Kontener 40HQ
Osoba kontaktowa: Mr. Unitan Deng
Tel: +86-159 2394 4281