|
Szczegóły Produktu:
Kontakt
Rozmawiaj teraz.
|
| Pojemność jazdy: | 1 osoba | Silnik: | 2 udar |
|---|---|---|---|
| Metoda transmisji: | Napęd łańcuchowy | Przenoszenie: | 5-biegowa |
| Metoda zapłonu: | CDI | Metoda smarowania: | Oddzielny dopływ oleju (automatyczny) |
| Typ sprzęgła: | Hydrauliczne wielotarczowe mokre sprzęgło, ręczne | ||
| Podkreślić: | Silnik chłodzony wodą dla motocykli enduro,Dwutakowy motocykl 23 kW mocy,Zbiornik paliwa dla motocykli terenowych 9L |
||
| Miejsce pochodzenia | Chongqing, Chiny | System uruchamiania | Elektryczne |
| Numer modelu | YH250GYs-Kb | System hamulcowy | Przednie i tylne hamulce tarczowe |
| Silnik | 250cc Jednosilinder, chłodzony wodą, 2 akcje | Absorbent wstrząsowy | Odwrócony przedni amortyzator, tylny środkowy amortyzator z swigem |
| System transmisji | Napęd łańcuchowy | Minimalna ilość zamówienia | 96 jednostek |
| Wymiary (L x W x H) | 2300 x 830 x 1230 mm |
| Wysokość siedzenia | 900 mm |
| Rozstaw kołowy | 1460 mm |
| Minimalny wolny od gruntu | 280 mm |
| Maksymalne obciążenie | 150 kg |
| Ciężar na sucho | 110 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 9 l |
| Rozmiar przedniej opony | 80/100-21 |
| Rozmiar tylnej opony | 100/90-18 |
| Rozmiar baterii | 12V/6,5Ah |
| Rodzaj silnika | Jednosilinder, chłodzenie wodne, dwutakowe |
| Zmieszczenie silnika | 250 CC |
| Maksymalna moc | 23 kw/8000 obrotów na minutę |
| Maksymalny moment obrotowy | 26 N.m/7500 obrotów na minutę |
| Maksymalna prędkość | 100 km/h |
| Metoda uruchomienia | Elektryczny starter |
| Parametry | SKD | CKD |
|---|---|---|
| Wymiary opakowania (L x W x H) | 1780×460×840 mm | 1400×770×440 mm |
| Waga brutto | 135 kg | 115 kg |
| Ilość na pojemnik 40HQ | 96 jednostek | 147 jednostek |
Osoba kontaktowa: Mr. Unitan Deng
Tel: +86-159 2394 4281