|
Ürün ayrıntıları:
İletişim
Şimdi konuşalım.
|
| Sürüş Kapasitesi: | 2 kişi | Motor: | 2 Zamanlı |
|---|---|---|---|
| İletim yöntemi: | Zincirli Tahrik | Bulaşma: | 5 vitesli |
| Ateşleme Yöntemi: | CDI | Yağlama Yöntemi: | Basınç, sıçrama |
| Debriyaj tipi: | Çok plakalı ıslak kavrama, manuel | ||
| Vurgulamak: | 300cc İki Zamanlı Enduro Motosiklet,Su Soğutmalı Motorlu Enduro Motosiklet |
||
Açıklama:
2-300 vuruşlu su soğutmalı özel motor, Nibi özel yarış karbüratörü, ön ve arka pist versiyon disk frenleri, ön ve arka 7 serisi hafif düz çekim alüminyum alaşım tekerlekleri,7 serisi hafif alüminyum alaşımlı direksiyon sütunu, fren kolu, ayak destesi, beşik vb. CNC alüminyum alaşımından, özel çerçeve. K23 özel kapak. Lamba bir lens LED lambasıdır ve alüminyum alaşımlı güçlendirilmiş pist düz çatal.Ön redüksiyon tek odalı çift ayarlanabilir moddurYuanxing (Chengyuan markası) özel off-road lastikleri, temiz yüzey demirlemeyen sessiz susturucu.Arka lambalarSayım sensörü olan dijital alet.
Özellikler:
| Boyutlar (Uzunluk x Genişlik x Yükseklik) | 2140 x 820 x 1240 |
| Koltuk yüksekliği | 900 mm |
| Tekerlek mesafesi | 1460 mm |
| En Az Yer Temizliği | 280 mm |
| Maksimum Yük | 150 kg |
| Direksiyon açısı | 40 |
| Yan ayağa eğilme açısı | 14 |
| Sürüş Kapasitesi | 1 kişi |
| Kuru ağırlık | 110kg |
| Yakıt tankı kapasitesi | 9L |
| Ön fren sistemi | Disk frenleri |
| Arka fren sistemi | Disk frenleri |
| Ön lastik boyutu | 80/100-21 |
| Arka lastik boyutu | 100/90-18 |
| Pil Boyutu | 12V/6,5Ah |
| Motor Türü | Tek silindir, su soğutması, dört zamanlı |
| Motor hacmi | 300CC |
| Bor x vuruş | 72×71 |
| Sıkıştırma oranı | 12.8:1 |
| Maksimum güç | 36Kw/saat |
| Maksimum tork | 43N.m |
| En yüksek hız | 100km/h |
| Başlangıç hızlandırması | 10S |
| Geçme hızlandırması | 11S |
| Yağlama yöntemi | Basınç, sıçrama |
| Yağ hacmi | 1.2L |
| Kablo tipi | Hidrolik çoklu plaka ıslak debriyaj, el |
| Yanma yöntemi | CDI |
| Buzdolabı | A8RTC |
| Başlama yöntemi | Elektrikli başlangıç |
| Gönderim yöntemi | Zincir Sürücü |
| Son vites oranı | 13:43 |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Sıkça Sorulan Sorular:
Q1.Hakkımızda:
Cevap: Jiangmen Songfeng İthalat ve İhracat Şirketi, üretim tesisi Yuanhua Teknoloji Şirketi'nin ihracat koludur. Doğrudan fabrika fiyatları ve sıkı kalite kontrolü sağlayarak, doğrudan kaynağından rekabetçi ürünler aldığınızdan emin olabilirsiniz.
Ödeme şartları:
Cevap: Üretim hazırlığına başlamak için %30 teminat talep ediyoruz. Geri kalan %70 ise yüklemeden önce tamamlandığında ödenmelidir.
S3. Teslimat Zamanlaması:
A: Sipariş miktarına bağlı olarak, genellikle yaklaşık 45 iş günü
Q4. Kişiselleştirme:
A: OEM gereksinimlerini karşılayabilir ve müşterinin yetkisiyle müşterinin markasını kullanabiliriz.
Q5. PaketlemePArametre:
A: SKD'nin boyutu 1780×460×840mm ve bir 40HQ konteyner 96 birim tutabilir.
CKD'nin boyutu 1400×770×440mm ve bir 40HQ konteyneri 147 ünite tutabilir.
En az sipariş miktarı:
A: Genellikle MOQ'yu 40HQ'yu tavsiye ederiz, bu da farklı tam motosikletler ve yedek parçalarla karıştırılabilir.Anlayışınızdan dolayı teşekkür ederim..
Q7Satış sonrası servis.Shizmet:
Her zaman kalite sorunlarını çözmek için 24 saat çevrimiçi destek sağlıyoruz ve endişesiz satış sonrası deneyiminizi sağlamak için tüm orijinal yedek parçaların tedarikini garanti ediyoruz.
İlgili kişi: Mr. Unitan Deng
Tel: +86-159 2394 4281