|
Ürün ayrıntıları:
İletişim
Şimdi konuşalım.
|
| Sürüş Kapasitesi: | 2 kişi | Motor: | 4 Zamanlı |
|---|---|---|---|
| İletim yöntemi: | Zincirli Tahrik | Bulaşma: | 5 vitesli |
| Ateşleme Yöntemi: | CDI | Yağlama Yöntemi: | Basınç, sıçrama |
| Debriyaj tipi: | Çok plakalı ıslak kavrama, manuel | ||
| Vurgulamak: | Yetişkinler İçin 250cc Dört Zamanlı Enduro Motosiklet,Hava Soğutmalı Enduro Kir Bisikleti,Yetişkinler İçin 250cc Enduro Kir Bisikleti |
||
| Motor Tipi | Tek silindirli, hava soğutmalı, dört zamanlı |
| Silindir Hacmi | 272CC |
| Maks. Güç | 18/8500KW/R/DAK |
| Maks. Tork | 22/6500N.M./DEVİR |
| Ateşleme Tipi | CDI |
| Çalıştırma Sistemi | Elektrikli/Ayaklı |
| Şanzıman | Zincir Tahrikli |
| Fren Sistemi | Ön ve Arka Disk |
| Boyutlar (U*G*Y) | 2165*805*1225mm |
| Sele Yüksekliği | 870mm |
| Tekerlekler Arası Mesafe | 1440mm |
| Yer Açıklığı | 300mm |
| Maksimum Yük | 150kg |
| Boş Ağırlık | 110kg |
| Yakıt Deposu Kapasitesi | 7L |
| Ön Lastik | 80/100-21 4PR |
| Arka Lastik | 110/100-18 4PR |
| Maksimum Hız | ≥95km/sa |
İlgili kişi: Mr. Unitan Deng
Tel: +86-159 2394 4281