|
Ürün ayrıntıları:
İletişim
Şimdi konuşalım.
|
| Sürüş Kapasitesi: | 2 kişi | Motor: | 4 Zamanlı |
|---|---|---|---|
| İletim yöntemi: | Zincirli Tahrik | Bulaşma: | 5 vitesli |
| Ateşleme Yöntemi: | CDI | Yağlama Yöntemi: | Basınç, sıçrama |
| Debriyaj tipi: | Çok plakalı ıslak kavrama, manuel | ||
| Vurgulamak: | 200CC Chopper Motosiklet 4 Zamanlı,Yuanxing Lastikli Chopper Motosiklet,Honda Jantlı Chopper Motosiklet |
||
| Motor Özellikleri | |
|---|---|
| Motor Türü | Tek silindir, hava soğutmalı, dört zamanlı |
| Yer değiştirme | 197CC |
| Sıkıntı x Yükleme | 63.5x62.2 |
| Sıkıştırma oranı | 9.0:1 |
| Maksimum Güç | 11/7500 ((kW/r/min) |
| Maks. Döner | 16/6500 ((N*m/r/min) |
| Yağlama | Basınç, sıçrama |
| Yağ hacmesi | 1.1L |
| Boyutlar ve Kapasite | |
|---|---|
| Boyutlar (L × W × H) | 2150 × 820 × 1200 mm |
| Koltuk yüksekliği | 900 mm |
| Tekerlek mesafesi | 1400mm |
| Yer açıklığı | 220 mm |
| Maksimum Yük | 150 kg |
| Yakıt Kapasitesi | 9L |
| Kuru ağırlık | 120kg |
| Lastikler ve Frenler | |
|---|---|
| Ön lastik | 2.75/21 |
| Arka lastik | 4.10/18 |
| Ön fren | Davul |
| Arka fren | Davul |
İlgili kişi: Mr. Unitan Deng
Tel: +86-159 2394 4281