|
Ürün ayrıntıları:
İletişim
Şimdi konuşalım.
|
| Sürüş Kapasitesi: | 2 kişi | Motor: | 4 Zamanlı |
|---|---|---|---|
| İletim yöntemi: | Zincirli Tahrik | Bulaşma: | 5 vitesli |
| Ateşleme Yöntemi: | CDI | Yağlama Yöntemi: | Basınç, sıçrama |
| Debriyaj tipi: | Çok plakalı ıslak kavrama, manuel | ||
| Vurgulamak: | OEM Logolu 200CC Chopper Motosiklet,Denge Mili Motorlu Chopper Motosiklet,Elektroliz Kaplamalı Egzozlu Chopper Motosiklet |
||
| Kategori | Özellik |
|---|---|
| Boyutlar (U×G×Y) | 2010×730×1080mm |
| Koltuk Yüksekliği | 770mm |
| Tekerlek Tabanı | 1340mm |
| Yer Açıklığı | 300mm |
| Maksimum Yük | 150kg |
| Yakıt Kapasitesi | 14.5L |
| Boş Ağırlık | 110kg |
| Motor Tipi | Tek silindirli, hava soğutmalı, dört zamanlı |
| Hacim | 197cc |
| Maksimum Güç | 11/7500(kw/dev/dak) |
| Maksimum Tork | 16/6500(N·m/dev/dak) |
| Azami Hız | 95km/sa |
| Şanzıman | Zincir tahrikli (15:43 oran) |
| Lastik Boyutları | Ön: 2.75/18, Arka: 3.00/18 |
İlgili kişi: Mr. Unitan Deng
Tel: +86-159 2394 4281