|
Ürün ayrıntıları:
İletişim
Şimdi konuşalım.
|
| Sürüş Kapasitesi: | 2 kişi | Motor: | 4 Zamanlı |
|---|---|---|---|
| İletim yöntemi: | Zincirli Tahrik | Bulaşma: | 5 vitesli |
| Ateşleme Yöntemi: | CDI | Yağlama Yöntemi: | Basınç, sıçrama |
| Debriyaj tipi: | Çok plakalı ıslak kavrama, manuel | ||
| Vurgulamak: | 150 cc Off Road Motosiklet,dayanıklı zincir tahrikli motosiklet,12L yakıt deposu motosiklet |
||
| Doğum yeri | Chongqing, Çin | Başlatma Sistemi | Elektrik / Tekme |
| Model Numarası | YH150GY-16 | Işınlama sistemi | Zincir Sürücü |
| Motor | 150CC Tek Silindir, Su Soğutucu, 4 Takta | Şok emici | Geleneksel ön çatal ve bir tek arka şok emici |
| Fren | Ön disk ve arka davul | Asgari Sipariş miktarı | 93 |
Güvenilir bir Yinxiang Power CG150CC motoru ile çalışan bu model, istikrarlı performans ve verimli yakıt dağıtımı için Youli Keihin karbüratörü ile donatılmıştır.Daha fazla kolaylık için bakımsız bir pil ile birlikte.
| Boyutlar (Uzunluk × Genişlik × Yükseklik) | 2100 × 860 × 1180 mm |
| Koltuk yüksekliği | 900 mm |
| Tekerlek mesafesi | 1350 mm |
| En Az Yer Temizliği | 300 mm |
| Maksimum Yük | 150 kg |
| Direksiyon açısı | 35° |
| Yan ayağa eğilme açısı | 14° |
| Sürüş Kapasitesi | 2 kişi |
| Kuru ağırlık | 115kg |
| Yakıt tankı kapasitesi | 12L |
| Ön fren sistemi | Disk frenleri |
| Arka fren sistemi | Davul frenleri |
| Ön lastik boyutu | 90/100/21 |
| Arka lastik boyutu | 110/90/18 |
| Pil Boyutu | 12V/6,5Ah |
| Motor Türü | Tek silindir, hava soğutmalı, dört zamanlı |
| Motor hacmi | 162 cc |
| Çıkıştırma × vuruş | 62×53 |
| Sıkıştırma oranı | 9.0:1 |
| Maksimum güç | 8.8/8000 ((kW/r/min) |
| Maksimum tork | 11.3/6500 ((N*m/r/min) |
| En yüksek hız | 90km/h |
| Başlangıç hızlandırması | 14S |
| Geçme hızlandırması | 13S |
| Yağlama yöntemi | Basınç, sıçrama |
| Yağ hacmi | 1.1L |
| Kablo tipi | Çoklu plakalı ıslak debriyaj, manuel |
| Yanma yöntemi | CDI |
| Buzdolabı | A8RTC |
| Başlama yöntemi | Elektrikli tekme başlatıcı |
| Gönderim yöntemi | Zincir sürücüsü |
| Son vites oranı | 15:43 |
| Parametreler | SKD | CKD |
|---|---|---|
| Paketin Boyutları (Uzunluk × Genişlik × Yükseklik) | 1890×460×840 mm | 1400×760×380mm |
| Brüt Ağırlık | 156kg | 115kg |
| 40HQ konteyner başına miktar | 93 | 125 |
İlgili kişi: Mr. Unitan Deng
Tel: +86-159 2394 4281