|
Ürün ayrıntıları:
İletişim
Şimdi konuşalım.
|
| Sürüş Kapasitesi: | 1 kişi | Motor: | 4 Zamanlı |
|---|---|---|---|
| İletim yöntemi: | Zincirli Tahrik | Bulaşma: | 5 vitesli |
| Ateşleme Yöntemi: | CDI | Yağlama Yöntemi: | Basınç, sıçrama |
| Debriyaj tipi: | Çok plakalı ıslak kavrama, manuel | ||
| Vurgulamak: | Su soğutmalı enduro motosiklet motoru,Dört zamanlı off road yarış motoru,TM300 enduro motosikleti garanti ile |
||
Açıklama:
|
MOTOR: |
TM300 |
MOTOR TİPİ |
TEK SİLİNDİRLİ,SU SOĞUTMALI,DÖRT ZAMANLI SİLİNDİR HACMİ: |
|
300 |
CCMAKS. GÜÇ: |
15Kw/saat |
21.5N.m |
|
21.5N.m |
100Km/saat |
CDI |
D8TC |
|
ELEKTRİKLİ |
ŞANZIMAN: |
ZİNCİR AKTARMALI |
LASTİ |
|
K:ÖNMaksimum Güç |
ARKA 100/90-18 FREN: 12V/6.5Ah |
TM300 hava soğutmalı dört zamanlı motor, K23 yarış versiyonu özel şasi, yaprak yaylı güçlendirilmiş salıncak kolu, derin dişli arazi lastikleri, orijinal K23 özel gövde panelleri, ters ön amortisör, arka merkez amortisör, geri basınçlı susturucu, ön ve arka farlar, sol ve sağ sinyaller, kamera ışıkları, dikiz aynaları, normal yol kullanımı ve uzun mesafe seyahat için uygundur. |
Özellikler: |
Öğe
Parametre
| Boyutlar (Uzunluk x Genişlik x Yükseklik) | 2300 x830x 1230 |
| Sele Yüksekliği | 900mm |
| Tekerlek Tabanı | 1460mm |
| Minimum Yerden Yükseklik | 280mm |
| Maksimum Yük | 150kg |
| Direksiyon Açısı | 40 |
| Yan Sehpa Eğim Açısı | 14 |
| Sürüş Kapasitesi | 1 Kişi |
| Boş Ağırlık | 125kg |
| Yakıt Deposu Kapasitesi | 9L |
| Ön Fren Sistemi | Disk frenler |
| Arka Fren Sistemi | 80/100-21 |
| Ön Lastik Ebadı | 80/100-21 |
| Arka Lastik Ebadı | 100/90-18 |
| Akü Ebadı | 12V/6.5Ah |
| Motor Tipi | Tek silindirli, su soğutmalı, dört zamanlı |
| Motor Hacmi | 300CC |
| Çap x Strok | 75×61.4 |
| Sıkıştırma Oranı | 12.8 |
| : | 1Maksimum Güç15Kw/saat |
| Maksimum Tork | 21.5N.m |
| Maksimum Hız | 100Km/saat |
| Kalkış Hızlanması | 12S |
| Geçiş Hızlanması | 14S |
| Yağlama Yöntemi | Basınçlı, sıçratmalı |
| Yağ Hacmi | 1.2L |
| Debriyaj Tipi | Hidrolik Çoklu Disk Islak Debriyaj, Manuel |
| Ateşleme Yöntemi | CDI |
| Buji | D8TC |
| Çalıştırma Yöntemi | Elektrikli Marş |
| Şanzıman Yöntemi | Zincir Tahrik |
| Nihai Dişli Oranı | 13:43 |
| SSS | S1. |
Hakkımızda:
C: Jiangmen Songfeng İthalat ve İhracat A.Ş., Yuanhua Technology Co., Ltd. üretim tesisimizin ihracat koludur.Fabrika doğrudan fiyatlandırması ve sıkı kalite kontrolü sağlıyoruz, böylece rekabetçi ürünleri doğrudan kaynaktan almanızı sağlıyoruz.
S2. Ödeme Koşulları: C: Üretim hazırlıklarına başlamak için %30 depozito talep ediyoruz, kalan %70 ise yüklemeden önce tamamlandığında ödenir.
S3. Teslimat Süresi:
C: Sipariş miktarına bağlı olarak, genellikle yaklaşık 45 iş günü
S4. Özelleştirme:
C: OEM gereksinimlerini karşılayabiliriz ve müşterinin izniyle müşterinin markasını kullanabiliriz. Yer değiştirme ve diğer konfigürasyonlar istek üzerine değiştirilebilir.
S5. Paketleme Parametreleri:
C: SKD boyutu 1780×460×840mm'dir ve bir 40HQ konteyner 96 adet alabilir.
CKD boyutu 1400×770×440mm'dir ve bir 40HQ konteyner 147 adet alabilir.
S6. Minimum Sipariş Miktarı:
C: Genellikle MOQ olarak 40HQ öneriyoruz, bu da farklı tam motosikletler ve yedek parçalarla karıştırılabilir. Küçük miktardaki ilk sipariş için 20GP miktarı da kabul edilebilir. Perakende ihracatıyla ilgilenmediğimizi anlayışla karşıladığınız için teşekkür ederiz.
S7. Satış Sonrası Hizmet:
Kalite sorunlarını herhangi bir zamanda çözmek için 7/24 çevrimiçi destek sağlıyoruz ve sorunsuz bir satış sonrası deneyim sağlamak için tüm orijinal yedek parçaların tedarikini garanti ediyoruz.
İlgili kişi: Mr. Unitan Deng
Tel: +86-159 2394 4281