|
Ürün ayrıntıları:
İletişim
Şimdi konuşalım.
|
| Sürüş Kapasitesi: | 1 kişi | Motor: | 4 Zamanlı |
|---|---|---|---|
| İletim yöntemi: | Zincirli Tahrik | Bulaşma: | 5 vitesli |
| Ateşleme Yöntemi: | CDI | Yağlama Yöntemi: | Basınç, sıçrama |
| Debriyaj tipi: | Çok plakalı ıslak kavrama, manuel | ||
| Vurgulamak: | K23 TM300 Enduro Motosiklet 300ml,Tek silindirli dört zamanlı off-road motosiklet,300ml'lik enduro motosiklet |
||
K23 TM300, 300 ml'lik bir silindirli, dayanıklı bir tek silindirli dört vuruşlu motorla tasarlanmış yüksek performanslı bir off-road kara bisikletidir.Bu motosiklet dayanıklılığı olağanüstü off-road yetenekleriyle birleştirir..
| Boyutlar (L × W × H) | 2300 × 830 × 1230 mm |
| Koltuk yüksekliği | 900 mm |
| Tekerlek mesafesi | 1460 mm |
| En Az Yer Temizliği | 280 mm |
| Maksimum Yük | 150 kg |
| Kuru ağırlık | 125 kg |
| Yakıt tankı kapasitesi | 9 litre |
| Ön lastik boyutu | 80/100-21 |
| Arka lastik boyutu | 100/90-18 |
| Pil Boyutu | 12V/6,5Ah |
| Motor Türü | Tek silindir, su soğutması, dört zamanlı |
| Motor Yerleşimi | 300 CC |
| Maksimum Güç | 15 Kw/saat |
| Maksimum Döner | 21.5 N.m |
| Maksimum Hız | 100 Km/h |
| Başlatma Yolu | Elektrikli başlangıç |
| Gönderim Yöntemi | Zincir Sürücü |
| Parametreler | SKD | CKD |
|---|---|---|
| Paketin Boyutları (L × W × H) | 1780×460×840 mm | 1400×770×440 mm |
| Brüt Ağırlık | 135 kg | 115 kg |
| 40HQ konteyner başına miktar | 96 birim | 147 birim |
En az sipariş miktarı:1 × 40HQ Konteyner
İlgili kişi: Mr. Unitan Deng
Tel: +86-159 2394 4281