|
Ürün ayrıntıları:
İletişim
Şimdi konuşalım.
|
| Sürüş Kapasitesi: | 1 kişi | Motor: | 4 Zamanlı |
|---|---|---|---|
| İletim yöntemi: | Zincirli Tahrik | Bulaşma: | 5 vitesli |
| Ateşleme Yöntemi: | CDI | Yağlama Yöntemi: | Basınç, sıçrama |
| Debriyaj tipi: | Çok plakalı ıslak kavrama, manuel | ||
| Vurgulamak: | Dört zamanlı off-road dirt bike,TM300 motorlu çamur bisikleti,Yüksek torklu off-road motosiklet |
||
TM300 hava soğutmalı dört zamanlı motor, K23 yarış versiyonunun özel çerçeve ve yaprak yaylı güçlendirilmiş salıncak kolu.ters ön amortisörArka ve arka ışıklar, sol ve sağ dönme sinyalleri, kamera ışıkları ve arka görüş aynası.Normal yol kullanımı ve uzun mesafe yolculuğu için uygundur.
| Ürün | Parametreler |
|---|---|
| Boyutlar (Uzunluk × Genişlik × Yükseklik) | 2300 × 830 × 1230 mm |
| Koltuk yüksekliği | 900 mm |
| Tekerlek mesafesi | 1460 mm |
| En Az Yer Temizliği | 280 mm |
| Maksimum Yük | 150 kg |
| Direksiyon açısı | 40° |
| Yan ayağa eğilme açısı | 14° |
| Sürüş Kapasitesi | 1 kişi |
| Kuru ağırlık | 125 kg |
| Yakıt tankı kapasitesi | 9 litre |
| Ön fren sistemi | Disk frenleri |
| Arka fren sistemi | Disk frenleri |
| Ön lastik boyutu | 80/100-21 |
| Arka lastik boyutu | 100/90-18 |
| Pil Boyutu | 12V/6,5Ah |
| Motor Türü | Tek silindir, su soğutması, dört zamanlı |
| Motor hacmi | 300 CC |
| Çıkıştırma × vuruş | 75 × 61,4 mm |
| Sıkıştırma oranı | 12.8:1 |
| Maksimum güç | 15 Kw/saat |
| Maksimum tork | 21.5 N.m |
| En yüksek hız | 100 Km/h |
| Başlangıç hızlandırması | 12 S |
| Geçme hızlandırması | 14 S |
| Yağlama yöntemi | Baskı, sıçrama |
| Yağ hacmi | 1.2 L |
| Kablo tipi | Hidrolik çoklu plaka ıslak debriyaj, el |
| Yanma yöntemi | CDI |
| Buzdolabı | D8TC |
| Başlama yöntemi | Elektrikli başlangıç |
| Gönderim yöntemi | Zincir Sürücü |
| Son vites oranı | 13:43 |
| Parametreler | SKD | CKD |
|---|---|---|
| Paketin Boyutları (Uzunluk × Genişlik × Yükseklik) | 1780 × 460 × 840 mm | 1400 × 770 × 440 mm |
| Brüt Ağırlık | 135 kg | 115 kg |
| 40HQ konteyner başına miktar | 96 | 147 |
Bir 40 HQ konteyneri
İlgili kişi: Mr. Unitan Deng
Tel: +86-159 2394 4281