|
Ürün ayrıntıları:
İletişim
Şimdi konuşalım.
|
| Sürüş Kapasitesi: | 1 kişi | Motor: | 2 Zamanlı |
|---|---|---|---|
| İletim yöntemi: | Zincirli Tahrik | Bulaşma: | 5 vitesli |
| Ateşleme Yöntemi: | CDI | Yağlama Yöntemi: | Ayrı yağ beslemesi (otomatik) |
| Debriyaj tipi: | Hidrolik Çok Plakalı Islak Kavrama, Manuel | ||
| Vurgulamak: | 250cc enduro motosiklet iki zamanlı,Su Soğutmalı Arazi Motosikleti,iki zamanlı enduro bisiklet motoru |
||
Açıklama:
|
Motoru: |
TM250 |
Motor tipi |
SINGLESilindir, Su- Soğuk. İki- Felç. |
|
Yer değiştirme: |
250CC |
Max. Güç: |
23Kw/8000/dakika |
|
- Max. |
26N.m/7500/dakika |
Yanma TİP: |
CDI |
|
Başlatma Sistemi: |
Elektrikli |
İLGİLİ: |
Zincir sürücüsü |
|
TYRE: |
ÖN 80/100-21 Arka 100/90-18 |
BRAKE: |
Ön ve arka diski |
MT250'de su soğutmalı iki zamanlı motor, özel 23 inçlik yarış çerçevesi, güçlendirilmiş yapraklı yay çatalları, derin dişli off-road lastikleri, orijinal K23 özel gövde panelleri,Ters yönlü ön şok emici, bir arka santral amortisör, büyük bir geri basınç susturucu, ön ve arka ışıklar, sol ve sağ dönüş sinyalleri, kamera ışıkları ve arka görüş aynaları.
Normal yol kullanımı için uygundur ve uzun mesafeler için kullanılabilir.
Özellikler:
| Ürün | Parametreler |
| Boyutlar (Uzunluk x Genişlik x Yükseklik) | 2300 x 830 x 1230 |
| Koltuk yüksekliği | 900 mm |
| Tekerlek mesafesi | 1460 mm |
| En Az Yer Temizliği | 280 mm |
| Maksimum Yük | 150 kg |
| Direksiyon açısı | 40 |
| Yan ayağa eğilme açısı | 14 |
| Sürüş Kapasitesi | 1 kişi |
| Kuru ağırlık | 110kg |
| Yakıt tankı kapasitesi | 9L |
| Ön fren sistemi | Disk frenleri |
| Arka fren sistemi | Disk frenleri |
| Ön lastik boyutu | 80/100-21 |
| Arka lastik boyutu | 100/90-18 |
| Pil Boyutu | 12V/6,5Ah |
| Motor Türü | Tek silindirli, su soğutması, iki zamanlı |
| Motor hacmi | 250CC |
| Bor x vuruş | 66.8×64 |
| Sıkıştırma oranı | 6.5:1 |
| Maksimum güç | 23Kw/8000/dakika |
| Maksimum tork | 26N.m/7500/dakika |
| En yüksek hız | 100km/h |
| Başlangıç hızlandırması | 10S |
| Geçme hızlandırması | 11S |
| Yağlama yöntemi | Ayrı yağ kaynağı (otomatik) |
| Yağ hacmi | 1.2L |
| Kablo tipi | Hidrolik çoklu plaka ıslak debriyaj, el |
| Yanma yöntemi | CDI |
| Buzdolabı | A8RTC |
| Başlama yöntemi | Elektrikli başlangıç |
| Gönderim yöntemi | Zincir Sürücü |
| Son vites oranı | 13:43 |
Sık Sorulan Sorular
Q1.Hakkımızda:
Cevap: Jiangmen Songfeng İthalat ve İhracat Şirketi, üretim tesisi Yuanhua Teknoloji Şirketi'nin ihracat koludur. Doğrudan fabrika fiyatları ve sıkı kalite kontrolü sağlayarak, doğrudan kaynağından rekabetçi ürünler aldığınızdan emin olabilirsiniz.
Ödeme şartları:
Cevap: Üretim hazırlığına başlamak için %30 teminat talep ediyoruz. Geri kalan %70 ise yüklemeden önce tamamlandığında ödenmelidir.
Teslimat Zamanlaması:
A: Sipariş miktarına bağlı olarak, genellikle yaklaşık 45 iş günü
Özellik:
A: OEM gereksinimlerini karşılayabilir ve müşterinin yetkisiyle müşterinin markasını kullanabiliriz.
Q5. Paketleme parametreleri:
A: SKD'nin boyutu 1780×460×840mm ve bir 40HQ konteyner 96 birim tutabilir.
CKD'nin boyutu 1400×770×440mm ve bir 40HQ konteyneri 147 ünite tutabilir.
En az sipariş miktarı:
A: Genellikle MOQ'yu 40HQ'yu tavsiye ederiz, bu da farklı tam motosikletler ve yedek parçalarla karıştırılabilir.Anlayışınızdan dolayı teşekkür ederim..
Satış sonrası hizmet:
Her zaman kalite sorunlarını çözmek için 24 saat çevrimiçi destek sağlıyoruz ve endişesiz satış sonrası deneyiminizi sağlamak için tüm orijinal yedek parçaların tedarikini garanti ediyoruz.
İlgili kişi: Mr. Unitan Deng
Tel: +86-159 2394 4281