|
Ürün ayrıntıları:
İletişim
Şimdi konuşalım.
|
| Sürüş Kapasitesi: | 1 kişi | Motor: | 2 Zamanlı |
|---|---|---|---|
| İletim yöntemi: | Zincirli Tahrik | Bulaşma: | 5 vitesli |
| Ateşleme Yöntemi: | CDI | Yağlama Yöntemi: | Ayrı yağ beslemesi (otomatik) |
| Debriyaj tipi: | Hidrolik Çok Plakalı Islak Kavrama, Manuel | ||
| Vurgulamak: | Enduro motosiklet su soğutmalı motor,İki zamanlı motosiklet 23kW güç,Arazi motosikleti 9L yakıt deposu |
||
| Menşe Yeri | Chongqing, Çin | Çalıştırma Sistemi | Elektrikli |
| Model Numarası | YH250GYs-Kb | Fren Sistemi | Ön ve Arka Disk Fren |
| Motor | 250CC Tek Silindirli, Sulu Soğutmalı, 2 Zamanlı | Amortisör | Ters Ön Amortisör, Geriye Dönük Arka Orta Amortisör |
| Şanzıman Sistemi | Zincir Tahrikli | Minimum Sipariş Miktarı | 96 adet |
| Boyutlar (U x G x Y) | 2300 x 830 x 1230 mm |
| Koltuk Yüksekliği | 900 mm |
| Tekerlek Tabanı | 1460 mm |
| Minimum Yerden Yükseklik | 280 mm |
| Maksimum Yük | 150 kg |
| Boş Ağırlık | 110 kg |
| Yakıt Deposu Kapasitesi | 9 L |
| Ön Lastik Boyutu | 80/100-21 |
| Arka Lastik Boyutu | 100/90-18 |
| Akü Boyutu | 12V/6.5Ah |
| Motor Tipi | Tek silindirli, su soğutmalı, İki zamanlı |
| Motor Hacmi | 250 CC |
| Maksimum Güç | 23 Kw/8000 rpm |
| Maksimum Tork | 26 N.m/7500 rpm |
| Maksimum Hız | 100 Km/sa |
| Çalıştırma Yöntemi | Elektrikli Marş |
| Parametre | SKD | CKD |
|---|---|---|
| Paket Boyutları (U x G x Y) | 1780×460×840 mm | 1400×770×440 mm |
| Brüt Ağırlık | 135 kg | 115 kg |
| 40HQ Konteyner Başına Miktar | 96 adet | 147 adet |
İlgili kişi: Mr. Unitan Deng
Tel: +86-159 2394 4281