|
Ürün ayrıntıları:
İletişim
Şimdi konuşalım.
|
| Sürüş Kapasitesi: | 2 kişi | Motor: | 4 Zamanlı |
|---|---|---|---|
| İletim yöntemi: | Zincirli Tahrik | Bulaşma: | 5 vitesli |
| Ateşleme Yöntemi: | CDI | Yağlama Yöntemi: | Basınç, sıçrama |
| Debriyaj tipi: | Çok plakalı ıslak kavrama, manuel |
Tanım:
|
MOTOR: |
CG150 |
MOTOR TİPİ |
TEKeSİLİNDİR, HAVA SOĞUTMALI, DÖRT ZAMANLI |
|
YER DEĞİŞTİRME: |
162CC |
MAKS. GÜÇ: |
8,8/8000KW/R/DAK |
|
MAKS. TORK: |
11.3/6500 N.M./RPM |
ATEŞLEME TİPİ: |
CDI |
|
SİSTEMİ BAŞLATIN: |
ELEKTRİK/TEKME |
BULAŞMA: |
ZİNCİR TAHRİKİ |
|
TYRE: |
ÖN 90/100/21 ARKA 110/90/18 |
FREN: |
ÖN DİSK VE ARKA TAMBUR |
Yinxiang Power, CG150CC motor, hava soğutmalı, elektrikli/tekmeyle çalıştırma/manuel kavrama, 520-13 dişli, hava soğutmalı, 5 vitesli şanzıman, zincir tahrikli; ön 3,00-21, arka 4,10-18, derin dişli off-road sırt deseni. Ön disk, arka tambur, kare borulu salınım kolu; paralel ön süspansiyon, tek arka amortisör; 2010 gösterge paneli; LED dönüş sinyalleri; Çita dikiz aynaları; bakım gerektirmeyen akü; standart yakıt deposu; iki kişilik araç; arka raf; kablo bobini; yepyeni gövde panelleri; gidon tamponları; Gidon korumalarına sahip yeni LED far.
Özellikler:
| Öğe | Parametre |
| Boyutlar (Uzunluk x Genişlik x Yükseklik) | 2060×860×1180mm |
| Koltuk Yüksekliği | 860 mm |
| Dingil açıklığı | 1350mm |
| Minimum Yerden Yükseklik | 280 mm |
| Maksimum Yük | 150kg |
| Direksiyon Açısı | 40 |
| Yan Stand Eğim Açısı | 13 |
| Sürüş Kapasitesi | 2 Kişi |
| Kuru Ağırlık | 115kg |
| Yakıt Tankı Kapasitesi | 11,5L |
| Ön Fren Sistemi | Disk frenler |
| Arka Fren Sistemi | Kampanalı frenler |
| Ön Lastik Boyutu | 90/100/21 |
| Arka Lastik Boyutu | 110/90/18 |
| Pil Boyutu | 12V/6.5Ah |
| Motor Tipi | Tek silindirli, hava soğutmalı, dört zamanlı |
| Motor hacmi | 162 |
| Çap x strok | 62×53 |
| Sıkıştırma oranı | 9.0:1 |
| Maksimum güç | 8,8/8000(kW/dev/dak) |
| Maksimum tork | 11,3/6500(N·m/dev/dak) |
| Maksimum hız | 90km/saat |
| Başlatma hızlandırma | 14S |
| Sollama hızlanması | 13S |
| Yağlama yöntemi | Basınç, Sıçrama |
| Yağ hacmi | 1,1 L |
| Debriyaj tipi | Çok plakalı ıslak kavrama, manuel |
| Ateşleme yöntemi | CDI |
| Buji | A8RTC |
| Başlangıç yöntemi | Elektrikli tekme marş motoru |
| İletim yöntemi | Zincir tahriki |
| Son dişli oranı | 15:43 |
![]()
![]()
![]()
![]()
Sıkça Sorulan Sorular:
S1.Hakkımızda:
C: Jiangmen Songfeng İthalat ve İhracat Co., Ltd., üretim tesisimiz Yuanhua Technology Co., Ltd.'nin ihracat koludur.Doğrudan fabrikadan fiyatlandırma ve sıkı kalite kontrolü sunarak rekabetçi ürünleri doğrudan kaynağından almanızı sağlıyoruz.
Q2. Ödeme Koşulları:
C: Üretim hazırlığına başlamak için %30 depozito talep ediyoruz, geri kalan %70'i ise yüklemeden önce tamamlanacak.
S3. Teslimat Zaman Çizelgesi:
A: sipariş miktarına bağlı olarak, genellikle yaklaşık 45 iş günü.
S4. Özelleştirme:
C: OEM gereksinimlerini karşılayabiliriz ve müşterinin izniyle müşterinin markasını kullanabiliriz. Yer değiştirme ve diğer konfigürasyonlar istek üzerine değiştirilebilir.
S5. AmbalajlamaParametreler:
C: SKD'nin boyutu 1830×460×840 mm'dir ve 40HQ'luk bir konteyner 96 üniteyi tutabilir.
CKD'nin boyutu 1400×760×380 mm'dir ve 40HQ'luk bir konteyner 147 üniteyi tutabilir.
S6. Minimum Sipariş Miktarı:
C: Genellikle farklı komple motosikletler ve yedek parçalarla karıştırılabilen MOQ a 40HQ'yu öneriyoruz. Küçük miktardaki ilk sipariş için 20GP'lik bir miktar da kabul edilebilir. Perakende ihracatla ilgilenmediğimizi anladığınız için teşekkür ederiz.
Q7. Satış sonrasıSservis:
Kalite sorunlarını istediğiniz zaman çözmek için 24 saat çevrimiçi destek sağlıyoruz ve sorunsuz satış sonrası deneyiminizi sağlamak için tüm orijinal yedek parçaların tedarikini garanti ediyoruz.
İlgili kişi: Mr. Unitan Deng
Tel: +86-159 2394 4281