|
Productdetails:
Contact
Praatje Nu
|
| Ritcapaciteit: | 2 personen | Motor: | 4 takt |
|---|---|---|---|
| Transmissiemethode: | Kettingaandrijving | Overdragen: | 5 versnellingen |
| Ontstekingsmethode: | CDI | Smeermethode: | Druk, plons |
| Koppelingstype: | Natte meerplatenkoppeling, handgeschakeld | ||
| Markeren: | Off-Road Chopper Bike 150CC,Chopper Bike met Verchroomde Uitlaat,Gaaswielen Off-Road Chopper Bike |
||
Beschrijving:
Yinxiang Power, CG150 motor, Honda originele dekselonderdelen, voorplaat en achtertrommel, voor- en achtergrenswielen, wegbanden van Far Star, dubbel cirkelvormig instrumentenpaneel,geplateerde demper/achterste plank/voorste bumper, achterrem met koperen schoenen.
Specificaties:
| Artikel 1 | Parameter |
| Afmetingen (lengte x breedte x hoogte) | 2010×730×1080 mm |
| Hoogte van de stoel | 770 mm |
| Achterwiel | 1340 mm |
| Minimale bodemvrijheid | 300 mm |
| Maximale belasting | 150 kg |
| Steeringhoek | 35 |
| Zijdelingse kantelhoek | 14 |
| Rijdcapaciteit | 2 personen |
| Drooggewicht | 110 kg |
| Capaciteit van de brandstoftank | 14.5L |
| Voorremsysteem | Scheerremmen |
| Achterreminstallatie | Drumremmen |
| Grootte voorband | 2.75/18 |
| Afmeting achterband | 3.00/18 |
| Batterijgrootte | 12V/6,5Ah |
| Motortype | enkelcilinder, luchtgekoeld, viertakt |
| Verplaatsing van de motor | 149 |
| Boring x slag | 62x49.5 |
| Compressieverhouding | 9.0:1 |
| Maximaal vermogen | 8.5/8500 ((kw/r/min) |
| Maximaal koppel | 10/6500-7500 ((N·m/r/min) |
| Maximale snelheid | 90 kilometer per uur. |
| Startversnelling | 15S |
| Versnelling bij inhaleren | 14S |
| Smeermethode | Druk, Splash |
| Olievolume | 1.1L |
| Type koppeling | Multiplaat natte koppeling, handmatig |
| Ontstekingsmethode | CDI |
| Vlampen | A8RTC |
| Startmethode | Elektrische kickstarter |
| Transmissiewijze | Keten aandrijving |
| Eindversnellingsgraad | 15:43 |
![]()
![]()
![]()
![]()
Vaak gestelde vragen:
Q1.Over ons:
A: Jiangmen Songfeng Import and Export Co., Ltd. is de exportonderneming van onze productiefaciliteit, Yuanhua Technology Co., Ltd. We bieden fabrieksprijs en strenge kwaliteitscontrole, zodat u direct concurrerende producten van de bron krijgt.
Q2. Betalingsvoorwaarden:
A: We hebben een aanbetaling van 30% nodig om met de productie voorbereiding te beginnen, met de resterende 70% bij voltooiing voor het laden.
Q3. Leveringstijd:
A: Afhankelijk van de orderhoeveelheid, meestal ongeveer 45 werkdagen
Q4. Aanpassing:
A: Wij kunnen voldoen aan de OEM-vereisten en, met toestemming van de klant, het merk van de klant gebruiken.
Q5. VerpakkingPArameeters:
A: De grootte van de SKD is 1840×460×840 mm, en een 40HQ container kan 96 eenheden bevatten.
De grootte van CKD is 1160×880×380mm, en een 40HQ container kan 154 eenheden bevatten.
Q6. Minimale bestelhoeveelheid:
A: We raden meestal aan een MOQ van 40HQ, die kan worden gemengd met verschillende complete motorfietsen en reserveonderdelen.Ik waardeer uw begrip dat we geen detailhandel exporteren..
Q7. NaverkoopSdienstverlening:
We bieden 24 uur online ondersteuning om kwaliteitsproblemen te allen tijde op te lossen en garanderen de levering van alle originele reserveonderdelen om uw zorgeloze after-sales ervaring te garanderen.
Contactpersoon: Mr. Unitan Deng
Tel.: +86-159 2394 4281