|
Productdetails:
Contact
Praatje Nu
|
| Ritcapaciteit: | 2 personen | Motor: | 4 takt |
|---|---|---|---|
| Transmissiemethode: | Kettingaandrijving | Overdragen: | 5 versnellingen |
| Ontstekingsmethode: | CDI | Smeermethode: | Druk, plons |
| Koppelingstype: | Natte meerplatenkoppeling, handgeschakeld | ||
| Markeren: | Soepel rijdende CUB motorfiets,Custom CUB motorfiets 80 km/u,CUB motorfiets met vierkante lichten |
||
Beschrijving:
V110 kickstartmotor, 12V 4-pool halfgolf, handmatige koppeling; vierkante lichten en vierkante meters, chroom stuur, achterste rek, bumper, voorste en achterste schutters; kettingdoos; voorste en achterste trommelremmen;met een vermogen van niet meer dan 10 WVoorwiel 2.50-18 en achterwiel 3.00-17; keten aandrijving; dubbele horens met chroomlabels.
Specificaties:
| Artikel 1 | Parameter |
| Afmetingen (lengte x breedte x hoogte) | 1895 × 745 × 1060 mm |
| Hoogte van de stoel | 780 mm |
| Achterwiel | 1215 mm |
| Minimale bodemvrijheid | 180 mm |
| Maximale belasting | 100 kg |
| Steeringhoek | 35 links, 35 rechts. |
| Zijdelingse kantelhoek | 14 |
| Rijdcapaciteit | 2 personen |
| Drooggewicht | 78 kg |
| Capaciteit van de brandstoftank | 10.6L |
| Voorremsysteem | Drumremmen |
| Achterreminstallatie | Drumremmen |
| Grootte voorband | 2.50/17 |
| Afmeting achterband | 3.00/17 |
| Batterijgrootte | 12V/2,5Ah |
| Motortype | enkelcilinder, luchtgekoeld, viertakt |
| Verplaatsing van de motor | 106.7 |
| Boring x slag | 52.4x49.5 |
| Compressieverhouding | 9.1:1 |
| Maximaal vermogen | 5.2/8000 ((kW/r/min) |
| Maximaal koppel | 7.2/5000 ((N·m/r/min) |
| Maximale snelheid | 80 km/u |
| Startversnelling | 15S |
| Versnelling bij inhaleren | 14S |
| Smeermethode | Druk, Splash |
| Olievolume | 1.0L |
| Type koppeling | Multiplaat natte koppeling, automatisch |
| Ontstekingsmethode | CDI |
| Vlampen | A7TC |
| Startmethode | Kickstarter |
| Transmissiewijze | Keten aandrijving |
| Eindversnellingsgraad | 14:41 |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Vaak gestelde vragen:
Q1.Over ons:
A: Jiangmen Songfeng Import and Export Co., Ltd. is de exportonderneming van onze productiefaciliteit, Yuanhua Technology Co., Ltd. We bieden fabrieksprijs en strenge kwaliteitscontrole, zodat u direct concurrerende producten van de bron krijgt.
Q2. Betalingsvoorwaarden:
A: We hebben een aanbetaling van 30% nodig om met de productie voorbereiding te beginnen, met de resterende 70% bij voltooiing voor het laden.
Q3. Leveringstijd:
A: Afhankelijk van de orderhoeveelheid, meestal ongeveer 45 werkdagen
Q4. Aanpassing:
A: Wij kunnen voldoen aan de OEM-vereisten en, met toestemming van de klant, het merk van de klant gebruiken.
Q5. VerpakkingPArameeters:
A: De grootte van de SKD is 1700×460×840 mm, en een 40HQ container kan 105 eenheden bevatten.
De grootte van CKD is 1160×660×330mm, en een 40HQ container kan 170 eenheden bevatten.
Q6. Minimale bestelhoeveelheid:
A: Wij raden meestal een MOQ van 40HQ aan, die kan worden gemengd met verschillende complete motorfietsen en reserveonderdelen.
Q7. NaverkoopSdienstverlening:
We bieden 24 uur online ondersteuning om kwaliteitsproblemen te allen tijde op te lossen en garanderen de levering van alle originele reserveonderdelen om uw zorgeloze after-sales ervaring te garanderen.
Contactpersoon: Mr. Unitan Deng
Tel.: +86-159 2394 4281