|
Productdetails:
Contact
Praatje Nu
|
| Ritcapaciteit: | 2 personen | Motor: | 4 takt |
|---|---|---|---|
| Transmissiemethode: | Kettingaandrijving | Overdragen: | 5 versnellingen |
| Ontstekingsmethode: | CDI | Smeermethode: | Druk, plons |
| Koppelingstype: | Natte meerplatenkoppeling, handgeschakeld | ||
| Markeren: | Elektrische Kick Start Motor Chopper Motorfiets,4-Takt Chopper Motorfiets 110CC,Gespoten Bumper Uitlaatdemper Chopper Motorfiets |
||
Beschrijving:
110 elektrische kick-start motor, kettingaandrijving, 12V4-polig halfgolf, handgeschakelde koppeling, ronde koplamp, dubbele ronde meters, geverfd stuur, bagagerek achter, spatborden voor en achter, geverfde bumperdemper met chromen bescherming, aluminium velgen 1.2-17 voor en 1.4-17 achter, voorbanden 2.25-17, achterbanden 2.50-17, enkele claxon, gewone achteruitkijkspiegel.
Specificaties:
| Item | Parameter |
| Afmetingen (Lengte x Breedte x Hoogte) | 1920 x 720 x 1010 |
| Zadelhoogte | 760 mm |
| Wielbasis | 1200 mm |
| Minimale bodemvrijheid | 170 mm |
| Maximale belasting | 150 kg |
| Stuurhoek | 35 |
| Kantelhoek zijstandaard | 14 |
| Rijcapaciteit | 2 personen |
| Drooggewicht | 75 kg |
| Inhoud brandstoftank | 12 L |
| Remsysteem voor | Trommelremmen |
| Remsysteem achter | Trommelremmen |
| Bandenmaat voor | 2.50-17 |
| Bandenmaat achter | 2.75-17 |
| Batterijmaat | 12V/5Ah |
| Motortype | Enkele cilinder, luchtgekoeld, viertakt |
| Motorinhoud | 110 CC |
| Boring x slag | 52.4 x 49.5 |
| Compressieverhouding | 9.1:1 |
| Maximaal vermogen | 5.1 kW/u |
| Maximaal koppel | 7.2 Nm |
| Maximale snelheid | 75 Km/u |
| Acceleratie vanuit stilstand | 15 S |
| Acceleratie bij inhalen | 14 S |
| Smeermethode | Druk, Spat |
| Olievolume | 1 L |
| Koppelingstype | Meervoudige natte platen koppeling, handgeschakeld |
| Ontstekingsmethode | CDI |
| Bougie | A8RTC |
| Startmethode | Elektrische starter |
| Transmissiemethode | Kettingaandrijving |
| Eindoverbrengingsverhouding | 14:41 |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Veelgestelde vragen:
V1. Over ons:
A: Jiangmen Songfeng Import and Export Co., Ltd. is de exportafdeling van onze productiefaciliteit, Yuanhua Technology Co., Ltd. Wij bieden fabrieksprijzen en strikte kwaliteitscontrole, zodat u concurrerende producten rechtstreeks van de bron ontvangt.
V2. Betalingsvoorwaarden:
A: Wij vereisen een aanbetaling van 30% om de productievoorbereiding te starten, met de resterende 70% verschuldigd na voltooiing vóór het laden.
V3. Levertijd:
A: Afhankelijk van de bestelhoeveelheid, meestal rond de 45 werkdagen
V4. Maatwerk:
A: We kunnen voldoen aan OEM-vereisten en, met toestemming van de klant, het merk van de klant gebruiken. Cilinderinhoud en andere configuraties kunnen op verzoek worden gewijzigd.
V5. Verpakkings Parameters:
A: De afmeting van SKD is 1700*460*840 mm, en een 40HQ container kan 105 eenheden bevatten.
De afmeting van CKD is 1160*660*330 mm, en een 40HQ container kan 240 eenheden bevatten.
V6. Minimale bestelhoeveelheid:
A: We adviseren meestal een MOQ van een 40HQ, die gemengd kan worden met verschillende complete motorfietsen en reserveonderdelen. We waarderen uw begrip dat we geen retail-export afhandelen.
V7. After-sales Service:
We bieden 24-uurs online ondersteuning om kwaliteitsproblemen op elk moment op te lossen en garanderen de levering van alle originele reserveonderdelen om uw zorgeloze after-sales ervaring te garanderen.
Contactpersoon: Mr. Unitan Deng
Tel.: +86-159 2394 4281