|
Λεπτομέρειες:
Επικοινωνία
Συνομιλία τώρα
|
| Ικανότητα οδήγησης: | 2 άτομο | Μηχανή: | 4 Εγκεφαλικό |
|---|---|---|---|
| Μέθοδος μετάδοσης: | Chain Drive | Μετάδοση: | 5 ταχυτήτων |
| Μέθοδος ανάφλεξης: | CDI | Μέθοδος λίπανσης: | Πίεση, πιτσίλισμα |
| Τύπος συμπλέκτη: | Πολύδισκος υγρός συμπλέκτης, χειροκίνητος | ||
| Επισημαίνω: | Ηλεκτρική Μοτοσυκλέτα Chopper με Κινητήρα Εκκίνησης,4χρονη Μοτοσυκλέτα Chopper 110CC,Μοτοσυκλέτα Chopper με Βαμμένο Προφυλακτήρα και Σιγαστήρα |
||
Περιγραφή:
110 ηλεκτροκινητήρας με μίζα, κίνηση με αλυσίδα, 12V4-πολικός μισής κύματος, χειροκίνητος συμπλέκτης, στρογγυλό φως, διπλό στρογγυλό όργανο, βαμμένο τιμόνι, πίσω σχάρα, μπροστινό και πίσω φτερό, βαμμένο προφυλακτήρα εξάτμισης με χρωμιωμένη προστασία, ζάντες από κράμα αλουμινίου 1.2-17 μπροστά και 1.4-17 πίσω, μπροστινά ελαστικά 2.25-17 πίσω ελαστικά 2.50-17, μονό κόρνα, συνηθισμένος καθρέφτης οπισθοπορείας.
Προδιαγραφές:
| Στοιχείο | Παράμετρος |
| Διαστάσεις (Μήκος x Πλάτος x Ύψος) | 1920 x720x 1010 |
| Ύψος καθίσματος | 760mm |
| Μεταξόνιο | 1200mm |
| Ελάχιστη απόσταση από το έδαφος | 170mm |
| Μέγιστο φορτίο | 150kg |
| Γωνία τιμονιού | 35 |
| Γωνία κλίσης πλευρικής βάσης | 14 |
| Χωρητικότητα οδήγησης | 2 Άτομα |
| Ξηρό βάρος | 75kg |
| Χωρητικότητα ρεζερβουάρ καυσίμου | 12L |
| Σύστημα εμπρόσθιας πέδησης | Φρένα ταμπούρου |
| Σύστημα οπίσθιας πέδησης | Φρένα ταμπούρου |
| Μέγεθος μπροστινού ελαστικού | 2.50-17 |
| Μέγεθος πίσω ελαστικού | 2.75-17 |
| Μέγεθος μπαταρίας | 12V/5Ah |
| Τύπος κινητήρα | Μονοκύλινδρος, αερόψυκτος, τετράχρονος |
| Κυβισμός κινητήρα | 110CC |
| Διάμετρος x Διαδρομή | 52.4×49.5 |
| Λόγος συμπίεσης | 9.1:1 |
| Μέγιστη ισχύς | 5.1kW/h |
| Μέγιστη ροπή | 7.2N.m |
| Μέγιστη ταχύτητα | 75Km/h |
| Επιτάχυνση εκκίνησης | 15S |
| Επιτάχυνση προσπέρασης | 14S |
| Μέθοδος λίπανσης | Πίεση, Εκτόξευση |
| Όγκος λαδιού | 1L |
| Τύπος συμπλέκτη | Πολύδισκος υγρός συμπλέκτης, χειροκίνητος |
| Μέθοδος ανάφλεξης | CDI |
| Μπουζί | A8RTC |
| Μέθοδος εκκίνησης | Ηλεκτρικός εκκινητής |
| Μέθοδος μετάδοσης | Κίνηση με αλυσίδα |
| Τελικός λόγος μετάδοσης | 14:41 |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Συχνές Ερωτήσεις:
Ε1. Σχετικά με εμάς:
Α: Η Jiangmen Songfeng Import and Export Co., Ltd. είναι ο εξαγωγικός βραχίονας της κατασκευαστικής μας μονάδας, Yuanhua Technology Co., Ltd. Παρέχουμε τιμές απευθείας από το εργοστάσιο και αυστηρό ποιοτικό έλεγχο, διασφαλίζοντας ότι λαμβάνετε ανταγωνιστικά προϊόντα απευθείας από την πηγή.
Ε2. Όροι πληρωμής:
Α: Απαιτούμε προκαταβολή 30% για την έναρξη της προετοιμασίας παραγωγής, με το υπόλοιπο 70% να οφείλεται κατά την ολοκλήρωση πριν από τη φόρτωση.
Ε3. Χρονοδιάγραμμα παράδοσης:
Α: Ανάλογα με την ποσότητα παραγγελίας, συνήθως περίπου 45 εργάσιμες ημέρες
Ε4. Προσαρμογή:
Α: Μπορούμε να καλύψουμε τις απαιτήσεις OEM και, με την άδεια του πελάτη, να χρησιμοποιήσουμε την επωνυμία του πελάτη. Ο κυβισμός και άλλες διαμορφώσεις μπορούν να τροποποιηθούν κατόπιν αιτήματος.
Ε5. Συσκευασία Παράμετροι:
Α: Το μέγεθος του SKD είναι 1700*460*840mm, και ένα δοχείο 40HQ μπορεί να χωρέσει 105 μονάδες.
Το μέγεθος του CKD είναι 1160*660*330mm, και ένα δοχείο 40HQ μπορεί να χωρέσει 240 μονάδες.
Ε6. Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας:
Α: Συνήθως συνιστούμε MOQ ένα 40HQ, το οποίο μπορεί να συνδυαστεί με διαφορετές πλήρεις μοτοσικλέτες και ανταλλακτικά. Εκτιμούμε την κατανόησή σας ότι δεν χειριζόμαστε λιανικές εξαγωγές.
Ε7. Εξυπηρέτηση μετά την πώληση:
Παρέχουμε 24ωρη διαδικτυακή υποστήριξη για την επίλυση ζητημάτων ποιότητας ανά πάσα στιγμή και εγγυόμαστε την προμήθεια όλων των γνήσιων ανταλλακτικών για να διασφαλίσουμε την εμπειρία σας μετά την πώληση χωρίς ανησυχίες.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Unitan Deng
Τηλ.:: +86-159 2394 4281