|
Ürün ayrıntıları:
İletişim
Şimdi konuşalım.
|
| Sürüş Kapasitesi: | 2 kişi | Motor: | 4 Zamanlı |
|---|---|---|---|
| İletim yöntemi: | Zincirli Tahrik | Bulaşma: | 5 vitesli |
| Ateşleme Yöntemi: | CDI | Yağlama Yöntemi: | Basınç, sıçrama |
| Debriyaj tipi: | Çok plakalı ıslak kavrama, manuel | ||
| Vurgulamak: | Yumuşak Sürüşlü CUB Motosiklet,Özel Yapım CUB Motosiklet 80km/S,Kare Farlı CUB Motosiklet |
||
Açıklama:
V110 ayak marşlı motor, 12V 4 kutuplu yarım dalga, manuel debriyaj; kare farlar ve kare göstergeler, krom gidon, arka taşıyıcı, tampon, ön ve arka çamurluklar; zincir kutusu. Ön ve arka kampana frenler; krom çelik telli jantlar; ön lastik 2.50-18 ve arka lastik 3.00-17; zincir tahrik; krom etiketli çift korna. Standart yan ayna.
Özellikler:
| Ürün | Parametre |
| Boyutlar (Uzunluk x Genişlik x Yükseklik) | 1895×745×1060 mm |
| Sele Yüksekliği | 780mm |
| Tekerlek Tabanı | 1215mm |
| Minimum Yerden Yükseklik | 180mm |
| Maksimum Yük | 100kg |
| Direksiyon Açısı | 35 sol; 35 sağ |
| Yan Sehpa Eğim Açısı | 14 |
| Sürüş Kapasitesi | 2 Kişi |
| Boş Ağırlık | 78kg |
| Yakıt Deposu Kapasitesi | 10.6L |
| Ön Fren Sistemi | Kampana frenler |
| Arka Fren Sistemi | Kampana frenler |
| Ön Lastik Boyutu | 2.50/17 |
| Arka Lastik Boyutu | 3.00/17 |
| Akü Boyutu | 12V/2.5Ah |
| Motor Tipi | Tek silindirli, hava soğutmalı, dört zamanlı |
| Motor Hacmi | 106.7 |
| Çap x Strok | 52.4×49.5 |
| Sıkıştırma Oranı | 9.1:1 |
| Maksimum Güç | 5.2/8000(kW/dev/dak) |
| Maksimum Tork | 7.2/5000(N·m/dev/dak) |
| Maksimum Hız | 80km/sa |
| Kalkış Hızlanması | 15S |
| Geçiş Hızlanması | 14S |
| Yağlama Yöntemi | Basınçlı, Sıçratmalı |
| Yağ Hacmi | 1.0L |
| Debriyaj Tipi | Çoklu plaka ıslak debriyaj, otomatik |
| Ateşleme Yöntemi | CDI |
| Buji | A7TC |
| Çalıştırma Yöntemi | Ayak marşı |
| Şanzıman Yöntemi | Zincir tahrik |
| Nihai Dişli Oranı | 14:41 |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Sıkça Sorulan Sorular:
S1. Hakkımızda:
C: Jiangmen Songfeng Import and Export Co., Ltd., üretim tesisimiz Yuanhua Technology Co., Ltd.'nin ihracat koludur. Fabrika doğrudan fiyatlandırması ve sıkı kalite kontrolü sağlıyoruz, böylece rekabetçi ürünleri doğrudan kaynaktan almanızı sağlıyoruz.
S2. Ödeme Koşulları:
C: Üretim hazırlıklarını başlatmak için %30 depozito talep ediyoruz, kalan %70 ise yüklemeden önce tamamlandığında ödenir.
S3. Teslimat Süresi:
C: Sipariş miktarına bağlı olarak genellikle yaklaşık 45 iş günü
S4. Özelleştirme:
C: OEM gereksinimlerini karşılayabiliriz ve müşterinin izniyle müşterinin markasını kullanabiliriz. Talep üzerine motor hacmi ve diğer konfigürasyonlar değiştirilebilir.
S5. Paketleme Parametreleri:
C: SKD boyutu 1700×460×840mm'dir ve bir 40HQ konteyner 105 adet alabilir.
CKD boyutu 1160×660×330mm'dir ve bir 40HQ konteyner 170 adet alabilir.
S6. Minimum Sipariş Miktarı:
C: Genellikle farklı tam motosikletler ve yedek parçalarla karıştırılabilen 40HQ MOQ öneriyoruz. Perakende ihracat yapmadığımızı anlayışınız için teşekkür ederiz.
S7. Satış Sonrası Hizmet:
Kalite sorunlarını herhangi bir zamanda çözmek için 7/24 çevrimiçi destek sağlıyoruz ve sorunsuz bir satış sonrası deneyimi sağlamak için tüm orijinal yedek parçaların tedarikini garanti ediyoruz.
İlgili kişi: Mr. Unitan Deng
Tel: +86-159 2394 4281