|
Ürün ayrıntıları:
İletişim
Şimdi konuşalım.
|
| Sürüş Kapasitesi: | 2 kişi | Motor: | 4 Zamanlı |
|---|---|---|---|
| İletim yöntemi: | Zincirli Tahrik | Bulaşma: | 5 vitesli |
| Ateşleme Yöntemi: | CDI | Yağlama Yöntemi: | Basınç, sıçrama |
| Debriyaj tipi: | Çok plakalı ıslak kavrama, manuel | ||
| Vurgulamak: | Elektrikli Marşlı Motorlu Chopper Motosiklet,4 Zamanlı Chopper Motosiklet 110CC,Boyalı Tampon Egzozlu Chopper Motosiklet |
||
Açıklama:
110 elektrikli patlama motor, zincirle tahrik, 12V4 kutuplu yarı dalga, manuel debriyaj, yuvarlak ışık, çift yuvarlak metre, boyalı direksiyon, arka raf, ön ve arka koruyucular,krom koruyucu ile boyalı tampon susturucu, alüminyum alaşımlı tekerlekler 1.2-17 ön ve 1.4-17 arka, ön lastikler 2.25-17 arka lastikler 2.50-17, tek boynuzlu, sıradan arka görüş aynası.
Özellikler:
| Ürün | Parametreler |
| Boyutlar (Uzunluk x Genişlik x Yükseklik) | 1920 x720 x 1010 |
| Koltuk yüksekliği | 760 mm |
| Tekerlek mesafesi | 1200 mm |
| En Az Yer Temizliği | 170 mm |
| Maksimum Yük | 150 kg |
| Direksiyon açısı | 35 |
| Yan ayağa eğilme açısı | 14 |
| Sürüş Kapasitesi | 2 kişi |
| Kuru ağırlık | 75 kg |
| Yakıt tankı kapasitesi | 12L |
| Ön fren sistemi | Davul frenleri |
| Arka fren sistemi | Davul frenleri |
| Ön lastik boyutu | 2.50-17 |
| Arka lastik boyutu | 2.75-17 |
| Pil Boyutu | 12V/5Ah |
| Motor Türü | Tek silindir, hava soğutmalı, dört zamanlı |
| Motor hacmi | 110CC |
| Bor x vuruş | 52.4x49.5 |
| Sıkıştırma oranı | 9.1:1 |
| Maksimum güç | 5.1kW/saat |
| Maksimum tork | 7.2N.m |
| En yüksek hız | 75Km/h |
| Başlangıç hızlandırması | 15S |
| Geçme hızlandırması | 14S |
| Yağlama yöntemi | Basınç, sıçrama |
| Yağ hacmi | 1L |
| Kablo tipi | Çoklu plaka ıslak debriyaj, el |
| Yanma yöntemi | CDI |
| Buzdolabı | A8RTC |
| Başlama yöntemi | Elektrikli başlangıç |
| Gönderim yöntemi | Zincir Sürücü |
| Son vites oranı | 14:41 |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Sıkça Sorulan Sorular:
Q1.Hakkımızda:
Cevap: Jiangmen Songfeng İthalat ve İhracat Şirketi, üretim tesisi Yuanhua Teknoloji Şirketi'nin ihracat koludur. Doğrudan fabrika fiyatları ve sıkı kalite kontrolü sağlayarak, doğrudan kaynağından rekabetçi ürünler aldığınızdan emin olabilirsiniz.
Ödeme şartları:
Cevap: Üretim hazırlığına başlamak için %30 teminat talep ediyoruz. Geri kalan %70 ise yüklemeden önce tamamlandığında ödenmelidir.
S3. Teslimat Zamanlaması:
A: Sipariş miktarına bağlı olarak, genellikle yaklaşık 45 iş günü
Q4. Kişiselleştirme:
A: OEM gereksinimlerini karşılayabilir ve müşterinin yetkisiyle müşterinin markasını kullanabiliriz.
Q5. PaketlemePArametre:
A: SKD'nin boyutu 1700*460*840mm ve 40HQ konteyner 105 adet tutabilir.
CKD'nin boyutu 1160*660*330mm ve bir 40HQ konteynerinin 240 birimi barındırır.
En az sipariş miktarı:
A: Genellikle MOQ'yu 40HQ'yu tavsiye ederiz, bu da farklı tam motosikletler ve yedek parçalarla karıştırılabilir.
Q7Satış sonrası servis.Shizmet:
Her zaman kalite sorunlarını çözmek için 24 saat çevrimiçi destek sağlıyoruz ve endişesiz satış sonrası deneyiminizi sağlamak için tüm orijinal yedek parçaların tedarikini garanti ediyoruz.
İlgili kişi: Mr. Unitan Deng
Tel: +86-159 2394 4281