|
Ürün ayrıntıları:
İletişim
Şimdi konuşalım.
|
| Sürüş Kapasitesi: | 2 kişi | Motor: | 4 Zamanlı |
|---|---|---|---|
| İletim yöntemi: | Zincirli Tahrik | Bulaşma: | 5 vitesli |
| Ateşleme Yöntemi: | CDI | Yağlama Yöntemi: | Basınç, sıçrama |
| Debriyaj tipi: | Çok plakalı ıslak kavrama, manuel | ||
| Vurgulamak: | Hava Soğutmalı Motorlu Enduro Motosikletler,300CC Enduro Motosikletler 4 Zamanlı,9L Yakıt Depolu Enduro Motosikletler |
||
Açıklama:
CB300 hava soğutmalı motor, tek silindirli, dikey, dört zamanlı, elektrikli/ayak marşlı, yarış pisti karbüratörü, bakım gerektirmeyen akü, düz ön amortisör, tek arka amortisör, şasi ve yüksek fonksiyonlu şasi ile. Çok fonksiyonlu dijital gösterge, ön ve arka alüminyum alaşımlı hafif tel jantlar, ön tekerlek ölçüleri 3.00-21, arka 4.60-18 derin dişli arazi lastikleri, güçlendirilmiş pist düz çatalı, klasik elmas geri görüş aynası.
Özellikler:
| Ürün | Parametre |
| Boyutlar (Uzunluk x Genişlik x Yükseklik) | 2140 x820x 1240 |
| Sele Yüksekliği | 900mm |
| Tekerlek Tabanı | 1460mm |
| Minimum Yerden Yükseklik | 280mm |
| Maksimum Yük | 150kg |
| Direksiyon Açısı | 40 |
| Yan Sehpa Eğim Açısı | 14 |
| Sürüş Kapasitesi | 1 Kişi |
| Boş Ağırlık | 110kg |
| Yakıt Deposu Kapasitesi | 9L |
| Ön Fren Sistemi | Disk frenler |
| Arka Fren Sistemi | Disk frenler |
| Ön Lastik Boyutu | 80/100-21 |
| Arka Lastik Boyutu | 100/90-18 |
| Akü Boyutu | 12V/6.5Ah |
| Motor Tipi | Tek silindirli, hava soğutmalı, dört zamanlı |
| Motor Hacmi | 270.2 |
| Çap x Strok | 70×70.2 |
| Sıkıştırma Oranı | 9.0:1 |
| Maksimum Güç | 11.5/7000 (kW/dev/dak) |
| Maksimum Tork | 19/6000 (N·m/dev/dak) |
| Maksimum Hız | 220 km/sa |
| Kalkış Hızlanması | 15s |
| Geçiş Hızlanması | 14s |
| Yağlama Yöntemi | Basınçlı, sıçratmalı |
| Yağ Hacmi | 1.2L |
| Debriyaj Tipi | Çok plakalı ıslak debriyaj, elektrikli/ayak marşlı |
| Ateşleme Yöntemi | CDI |
| Buji | D8TC |
| Marş Yöntemi | Elektrikli ayak marşlı |
| Şanzıman Yöntemi | Zincir tahrikli |
| Son Dişli Oranı | 15:41 |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Sıkça Sorulan Sorular:
S1. Hakkımızda:
C: Jiangmen Songfeng Import and Export Co., Ltd., üretim tesisimiz Yuanhua Technology Co., Ltd.'nin ihracat koludur. Fabrika doğrudan fiyatlandırması ve sıkı kalite kontrolü sağlıyoruz, böylece rekabetçi ürünleri doğrudan kaynaktan almanızı sağlıyoruz.
S2. Ödeme Koşulları:
C: Üretim hazırlıklarını başlatmak için %30 depozito talep ediyoruz, kalan %70 ise yüklemeden önce tamamlandığında ödenir.
S3. Teslimat Süresi:
C: Sipariş miktarına bağlı olarak genellikle yaklaşık 45 iş günü
S4. Özelleştirme:
C: OEM gereksinimlerini karşılayabiliriz ve müşterinin izniyle müşterinin markasını kullanabiliriz. Talep üzerine deplasman ve diğer konfigürasyonlar değiştirilebilir.
S5. Paketleme Parametreleri:
C: SKD paketleme ile bir 40HQ konteyner 111 adet alabilir.
S6. Minimum Sipariş Miktarı:
C: Genellikle farklı tam motosikletleri ve yedek parçaları karıştırabileceğiniz 40HQ MOQ öneriyoruz. İlk siparişte az miktarda 20GP de kabul edilebilir. Perakende ihracatla ilgilenmediğimizi anlayışla karşıladığınız için teşekkür ederiz.
S7. Satış Sonrası Hizmet:
Kalite sorunlarını her zaman çözmek için 7/24 çevrimiçi destek sağlıyoruz ve sorunsuz bir satış sonrası deneyimi sağlamak için tüm orijinal yedek parçaların tedarikini garanti ediyoruz.
İlgili kişi: Mr. Unitan Deng
Tel: +86-159 2394 4281