|
Ürün ayrıntıları:
İletişim
Şimdi konuşalım.
|
| Sürüş Kapasitesi: | 2 kişi | Motor: | 4 Zamanlı |
|---|---|---|---|
| İletim yöntemi: | Zincirli Tahrik | Bulaşma: | 5 vitesli |
| Ateşleme Yöntemi: | CDI | Yağlama Yöntemi: | Basınç, sıçrama |
| Debriyaj tipi: | Çok plakalı ıslak kavrama, manuel | ||
| Vurgulamak: | 300CC Motorlu 4 Zamanlı Enduro Motosikletler,Keihin karbüratörlü dört zamanlı Enduro motosiklet,Longding Modifiyeli 4 Zamanlı Enduro Motosikletler |
||
| Ürün | Parametre |
|---|---|
| Boyutlar (Uzunluk x Genişlik x Yükseklik) | 2130*850*1190mm |
| Sele Yüksekliği | 870mm |
| Tekerlek Tabanı | 1390mm |
| Minimum Yerden Yükseklik | 300mm |
| Maksimum Yük | 150kg |
| Direksiyon Açısı | 35° |
| Yan Sehpa Eğim Açısı | 14° |
| Sürüş Kapasitesi | 2 Kişi |
| Boş Ağırlık | 120kg |
| Yakıt Deposu Kapasitesi | 6.8L |
| Ön Fren Sistemi | Disk frenler |
| Arka Fren Sistemi | Kampana frenler |
| Ön Lastik Boyutu | 80/100/21 |
| Arka Lastik Boyutu | 110/100/18 |
| Akü Boyutu | 12V/6.5Ah |
| Motor Tipi | Tek silindirli, hava soğutmalı, dört zamanlı |
| Motor Hacmi | 270.2 |
| Çap x Strok | 70*70.2 |
| Sıkıştırma Oranı | 9.0:1 |
| Maksimum Güç | 11.5/7000 (kW/dev/dak) |
| Maksimum Tork | 19/6000 (N*m/dev/dak) |
| Maksimum Hız | 220 km/sa |
| Kalkış Hızlanması | 15s |
| Geçiş Hızlanması | 14s |
| Yağlama Yöntemi | Basınçlı, sıçramalı |
| Yağ Hacmi | 1.2L |
| Debriyaj Tipi | Çoklu plaka ıslak debriyaj, elektrikli/ayaklı çalıştırma |
| Ateşleme Yöntemi | CDI |
| Buji | D8TC |
| Çalıştırma Yöntemi | Elektrikli ayaklı çalıştırma |
| Şanzıman Yöntemi | Zincir tahrik |
| Nihai Vites Oranı | 15:41 |
İlgili kişi: Mr. Unitan Deng
Tel: +86-159 2394 4281